Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerelmes"tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerelmes"tetszik neki"a nővérem. És mindenféle félreérthető kapcsolata van nőkkel. Én most várom a kisbabánkat. 37 hetes vagyok Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű a helyzet.

Még a kislányunk neve is majdnem a nővérem neve lett.

Még a megvett babacuccok is csak akkor jók ha nővéremnek tetszik.

Sőt még a terhességem hírére is meg kellett várnunk nővérem áldását aki azt kívánta vetéljek el.

Ne mondjátok hogy beképzelem.

Ismerem a párom azt mondja nekem sza**am össze magam hagyjam ezekkel.


Persze mert legjobb védekezés a támadás..


Még az is megijeszt mi van ha emiatt nem leszek jó anya mert a gyerekem apja a párom a testvéremre nyomul..


2018. okt. 1. 12:53
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Ne tartsátok a kapcsolatot a nővéreddel. Lekötözni nem tudod az úgynevezett párodat, ha utána akar menni, menni fog. De akkor a nővéred se piskóta, ha a baba halálát kívánta. Így nem is kell ürügy, hogy miért ne beszéljetek vele többet.
2018. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
"És mindenféle félreérthető kapcsolata van nőkkel. Én most várom a kisbabánkat." Terhességed elött is ilyen volt?
2018. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Már ne is haragudj, de milyen család már ez, ahol a nővéred azt kívánja, hogy vetélj el? Egy ilyen emberrel még szóba áll a párod és te is?? Ha tényleg igaz, amit leírtál, én páros lábbal rúgnám ki az ilyen primitív, ostoba alakot, akit még férfinek sem lehet nevezni! Nem kell félned, mert ettől csak jobbat fogsz találni, ne ragaszkodj a rosszhoz!
2018. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem a párod. Egyedül inkább jobb, mint egy ilyennel.
2018. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Hát amíg valaki csak a párod, addig nagy elvárásaid nem lehetnek.
2018. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Te választottad
2018. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

"szerelmes" a nővéredbe? És így vagy vele, gyereket szülsz neki?

Ha a "testvéred" ilyen szépen gratulált a babához, gondolom nem közömbös neki a párod.

Hagyd el őket a pi.sába

2018. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
De ezidáig ennek a kicsapongásnak és nővéred utáni koslatásnak persze nyoma sem volt ugye?
2018. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
Hogy alázhatod meg magad annyira, hogy egyáltalán szóbaállsz ezzel a két hulladékkal? Azt akarod megtanítani a gyerekednek, hogy teljesen normális, hogy egy ekkora lábtörlő az anyja? Egy életre el fogod cseszni szerencsétlent, ha benne maradsz ebben a kapcsolatnak se nevezhető fostengerben és igen, emiatt leszel rossz anya. Arról már nem is beszélve, hogy legkésőbb akkor kellett volna megszakítanod minden kapcsolatot a nővéreddel, amikor azt kívánta, hogy vetélj el. Mi a szent szarra vársz még?!
2018. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2018. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!