Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Ti egy szakítás után mennyi idő múlva kerestek új partnert, akárcsak szexkapcsolatra? legyen az a dobó vagy a dobott fél
2023. júl. 23. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Háát, van aki keresve se talál hiába akar, van aki örül, hogy egyáltalán 1 összejött.


Amúgy sokan szeretnének ismerkedni már pár hónap után, de keveseknek sikerül.

2023. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha egy lányról van szó, akinek alapból vannak olyan barátai, akik bármikor mennének ha kérné? és ha a lány lenne a dobó fél...
2023. júl. 23. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat jelent a lánynak az ex ha egyből ezen filozófál.


De ez igazából nem független, csak azt nem értem miért nem lehet ilyenkor már az elején dobni a másikat. Így korrektebb.

2023. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ha szakítás után 1-2 hónappal már ilyenekről fantáziál a drága ex az nagyon sokat elárul róla...

Egy szóval egészségtelennek tartom, hogy szakítás után (persze ha csak nem 1-2 hónapos kapcsolat volt) pár hónappal azonnal mással van, ez kapcsolatfüggőség, plusz hiába nincs köze az exnek már ehhez nyilván ő is ezt fogja levonni az omlengő facebook bejegyzésekből, hogy akkor feltehetőleg nem volt túlzottan említésre méltó sem a volt párjának ha ő ilyen ütemben és formában dolgozta fel a szakítást, és legyünk őszinték joggal feltételezi ezt.

Véleményem szerint ilyen hamar nem lehet lezárni egy évben, években mérhető kapcsolatot, ha mégis sikerül az egyik félnek és azonnal "dúl" a love a közösségi médiában, akkor viszont én csak gratulálok a volt párjának mert nem vesztett sokat, sőt maximum egy lelkileg instabil, hazug embert, aki szerelmes, vagy isten igazából valaha szerelmes volt a párjába, az az ember nem tud ilyen gyorsan túllépni.

2023. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

1. ez nem feltétlenül kapcsolatfüggőség

2. nincs mire várnia, várjon még 5 hónapot? mi fog történni?

3. ha emiatt mert jajjgyászolni kell több embert is elszalaszt akkor bánni fogja

4. van aki hamar túl tud lépni van aki nem.-

5. ki a fenét érdekel, hogy előtte milyen volt az exével a kapcsolat? az akkor volt, és az exe.

2023. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi #4-es én is így gondolom, hogy egy lelkileg egészséges ember másfél éves kapcsolat után még akkor ha az exe tiszteli annyira hogy nem megy máshoz. szerintem ilyenkor mindkét félnek kell ehhez sok idő, 1-2 hónap biztosan, addigra pedig lehet vissza is találnak egymáshoz. a no contact idő alatt
2023. júl. 25. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én és az exem év elején szakítottunk, rá másfél hónapra próbáltam közeledni másokhoz de nem ment. Hozzáteszem a mai napig se megy, lassan fél év után mert még mindig azt érzem hogy szeretem…. Szerintem tudni fogod ha eljön az ideje hogy nyiss mások felé
2023. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az is érdekelne, hogy az exnek mennyi idő, nehéz arra gondolni, nagyon nehéz, hogy neki jóval kevesebb... pedig szeret, mondta szakításnál is... bonyi
2023. júl. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!