Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez a hangulatingadozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a hangulatingadozása szakítás után?

Figyelt kérdés

Első szakításom, úgyhogy nem tudom. Én már elengedtem ezt a kapcsolatot, persze aznap még sírtam meg fájt, nyilván nehéz megszokni a dolgot, de felszabadult vagyok. Én vagyok a lány.


Kapcsolat alatt már jó ideje nem foglalkozott velem, hiába mondtam neki, mi zavar, azt mondta, ő ilyen és fogadjam el vagy dobjam ki. Először nem is engedte a szakítást, üvöltve sírt, még egy kisbabát se hallottam még így sírni, szerintem erőltette. Akkor csak úgy tudtam leállítani, hogy azt mondtam, mégsem szakítok. Akkor hirtelen nagyon rendes lett, mondta hogy szerelmes belém meg megváltozik és csinálhatok bármit ő mindig velem lesz. Hazamentem és Messengeren folytattuk a beszélgetést, mert nekem nyilván nem volt ez így jó felállás, hogy mégis együtt maradunk, de nem tudtam volna megmenekülni a helyzetből. Írta, hogy ő öngyilkos lesz, ha szakítok vele. Meg hogy tudja hogy én szeretem akkor ne szakítsak. Mondtam hogy akkor tartsunk egy kis beszéd szünetet hogy én is átgondoljam. Azt mondta ő nem akarja hogy átgondoljam csak azt akarja hogy vele legyek. Itt már tudtam, hogy nem érdekli mit érzek. Mondtam hogy max sajnálatból maradhatnánk együtt, ezt nem akarhatja. Azt mondta neki mindegy csak legyek vele.


Szakítottam, igen tudom hogy nem szép dolog de élőben nem első próbálkozásom volt, úgyhogy telefonon hívtam. Na hirtelen a nagyon velem akar lenniből az lett, hogy tönkretettem az életét és rohadjak meg. Aztán írt két órával később hogy bocsi inkább váljunk el békében. Négy nap múlva írt, hogy talizzunk hogy visszaadjam a cuccait. Mondta, hogy már jobban van, és jó is neki, hogy beszélünk, mert így jobban az arcába van tolva, hogy vége, és a barátom akar majd lenni ha túllépett rajtam. Majd bepróbálkozott szexes dolgokkal, pedig az is az egyik baj volt, hogy nem akart szexelni. De most hirtelen mégis akart, meg hogy jaj de finom puncim van és biztos én sem felejtem el soha a vastag f.aszát. Meg ha majd talizunk akkor megfogja a mellem. Itt állítottam le. Három nappal későbbre beszéltük meg a talit. Azt hittem tök jó arc lesz, még féltem is attól, hogy én bántom meg valahogy. Puszit se akart adni meg semmit, csak átvette a cuccait és mondta, hogy azóta tönkrement az élete, a barátait felejtsem el mert ők sose kedveltek engem, és hogy egy nyomorék vagyok, mert ő mindent megadott nekem. Hamar hazamentem. Aztán ilyeneket csinált egy hónapig, hogy felhívott, de nem szólt bele, írta, hogy hiányzom, aztán hogy egy g.eci vagyok hogy kidobtam az első adandó alkalommal (ami nem igaz), és hogy mindenki tudja milyen rohadék vagyok és neki kellett volna szakítania, aztán próbált barátkozni, meg hogy adjak neki csajozási tanácsokat, de ebből is az lett, hogy én kellek neki, aztán megint az, hogy utál.


Letiltottam tegnap. Szerintetek ez normális, más is ilyen hangulatingadozó?


2023. júl. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy megszabadultál egy méregkeverőtől(ami jó), még ugyan úgy el kell gyászolnod a kapcsolatot vagy amit jelentett/volna neked. Persze, normális a hangulatingadozás. Kapcsolatot szerintem továbbra se tarts vele.
2023. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ő hangulatingadozása nem normális, vszeg beteg fejben.
2023. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Persze, teljesen normális, ilyenkor az őrület határán egyensúlyoz az, akit elhagytak. Ami nem normális, hogy ezt az egész őrületet megosztja az exszel.
2023. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csávó tuti nem normális.
2023. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell bekuldeni par pohar italt.
2023. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!