Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Folyamatos hangulatingadozásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos hangulatingadozásaim vannak a szakítás óta, idővel tényleg minden jobb lesz? Hogy tudtatok pozitívak maradni és nem magatokban keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja,hogy véget ért a kapcsolatom...az biztos,hogy jobb a helyzet az első 2 hétnél de borzasztóan megvisel,egyszer jobban vagyok, pozitív úgy érzem,hogy képes leszek túllépni utána hirtelen jön 3-4 nap mikor minden egyes alkalommal amikor elalszom vele álmodok,hogy bocsánatot kér és meg mindig szeret. Ilyenkor napokig ki vagyok és nem tudok senkivel sem beszélni.. Tegnap letöröltem magam mindenhonnan ,hogy ne tudjak rá keresni mert sajnos eléggé sűrűn néztem,hogy mit csinál.Folyamatosan arra tudok gondolni,hogy biztos talál egy jobbat nálam és neki biztos milyen egyszerű és valószínűleg csak engem viselt meg ennyire.Tippek? Sportolok heti 6x ,mellette dolgozom ha problémám van kibeszélem ( csak már sokan nem tudják mit mondjanak,hogy jobb legyen) ismerkedni is elkezdtem már ,de eléggé rosszul megy a dolog ugyanis szegény srác csak annyit vesz észre,hogy egyszer full normális vidám vagyok utána 5 napig eltűnök és alig válaszolok.

2018. jún. 13. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg ne ismerkedj, nem tartasz ott. Egyáltalán nem léptél túl az exeden, de ez nem baj. Tényleg jobb lesz idővel, de nem lehet tudni, hogy mennyi idővel.

Amit tudsz tenni, és nekem segíteni szokott, hogy összehasonlítod, hogy miért nem volt jó vele lenni. És ezeket tudatosítsd magadban. Főleg, amikor ennyire ki vagy akadva. Azért nem vagyunk együtt, mert ...... és jobb nekrm így, hiszen rossz együtt egy olyan emberrel aki..... .

Ilyesmi formán. És jegeld az ismerkedést, mert egyelőre az csak plusz stressz, ráadásul ha komolyabb lesz, nem tudsz szívvel lélekkel benne lenni a kapcsolatban és szét fogtok menni.

2018. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsan túllépni. Hagyj időt a gyásznak. Ha ő szakított, akkor nyugodj meg, neki könnyű. Ő nem szeret téged, már vígan éli világát. Neked nehéz, mert Te még szereted. Sajnos semmi nem segít. Akármit csinálsz, ez most fáj. Majd szép lasaan megtanulsz nélküle élni. Az ismerkedésbe már belekezdtél. Mindenképp mondd el a pasinak, hogy mi a helyzet veled. Így el tudja dönteni, hogy átsegít-e téged ezen az időszakon, vagy inkább keres mást.
2018. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd egy év mulva talán jobb lesz. Addig pedig ne ismerkedj!
2018. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a sracnak elmondtam,hogy nemrég ért véget a kapcsolatom és képtelen vagyok egy újba belevágni , szívesen beszelgetek vele mert egyevkent egy nagyon kedves srác de ennél többet momentan nem tudok neki adni . Ő ezt megértette és elfogadta. Köszönöm a valaszokat , valoszinuleg erre fogok gondolni hogy ezt meg kell élni és bármeddig is tart.
2018. jún. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!