Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van hogy ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy ha egy lánnyal össze jövök akkor az hamar talál egy indokot hogy otthagyjon?

Figyelt kérdés
Nem akarom magam fényezni de szerintem normális vagyok velük. Oda figyelek rá támogatom őt megvédem ha olyan van próbáltam a lehető legjobban viselkedni velük. És emellett ha egy lánnyal össze jöttem akkor engem nem izgat más. Ez eléggé hihetetlen de így van. Soha senkit nem csaltam meg még csak eszembe se jutott velük ellentétben. Akkor mi a probléma? Valaki mondja el legyen szívés mert én már ezt nem bírom szívvel. Kezdem úgy érezni hogy nekem sose lessz olyan barátnőm aki kitart mellettem😞

2023. júl. 29. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ijj az a lessz.
2023. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
90%
Hogy viselkedsz velük pontosan és mit takar a rövid idő? Ennyi alapján nem lehet megmondani, hogy azt írod, te tökéletes vagy, szóval jó lenne valami konkrét.
2023. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. júl. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy ők is érzik, mennyire kétségbeesetten akarsz barátnőt (mindegy csak legyen valaki alapon), és ez rohadtul nem vonzó.


Ha még rajuk is telepszel, az főleg nem...

2023. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!