Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy ne mindig ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne mindig ő járjon a fejemben?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, de nem azok voltak a valódi problémák a kapcsolatunkban amiket a szakításnál felhozott, nagyon sok minden valójában azért mert félre, mert nem beszéltük meg soha hogy ki mit hogy lát, kinek mire van igénye stb. és emiatt a sok félreértés miatt lett vége. A mai napig mardos a bűntudat, nyilván erre én is a szakítás után jöttem rá, de nem hiszem hogy ő erre ugyanúgy rájött.

Hogyan tegyem túl magam ezen az egészen és felejtsem el? Ami nehezíti a dolgot hogy a mai napig beszélgetünk, kb. mint két barát.



2023. júl. 29. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne tartsd vele a kapcsolatot egyáltalán, tiltás, miegymás.

Foglald le magad, hobbi, könyv, akár pszichológus.

2023. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Első körben, hogy ne beszélj vele többet.

Mi 3.5 hónapja mentünk szét, azt hittem megőrülök nélküle (én vagyok a férfi) aztán kiderült, hogy két hónap se kellett neki, hogy mással összejöjjön, na ez nagyban segítette az elengedést, mert rájöttem, hogy ő távolról sem az az ember volt akit én elképzeltem a fejemben, olyan gyorsan lépett túl az egészen (amíg én aludni alig bírtam esténként) hogy rájöttem, abszolút nem ér ennyit ez a nő, hogy miatta meg egy évig padlón legyek.

Kitartást

2023. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
De jó olvasni, hogy a férfiak is szenvednek. 😂
2023. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha barátokként beszéltek, mi az akadálya annak, hogy alaposan átbeszéljétek a szakításhoz vezető okokat, félreértéseket?
2023. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a 4-essel én is ezt akartam kérdezni.
2023. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4# én lennék a legboldogabb ha leülnénk és átbeszélnénk a dolgokat, és HA arra jutnánk hogy van értelme, újrapróbálnánk ezúttal odafigyelve azokra a dolgokra amik félreértések voltak. De egy ismerősömtől megtudtam hogy ő már egy ideje randizgat, így viszont nemtudom mennyi értelme lenne.
2023. júl. 29. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehetséges, hogy a gondolatait próbálja a szakításról elterelni, próbál mással foglalkozni. Ez nem azt jelenti, hogy nem lenne veled hajlandó leülni beszélni minderről, az is lehet hogy ismerősöd akitől ezt tudod, nem mondott igazat. TE! írj neki ne másra hagyatkozz, ha azt írja vissza hogy nem, akkor sajnos nem.
2023. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz. De utalt rá többször hogy ő csak barátként tekint rám már.
2023. júl. 29. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy barátként ilyenekről nem beszéltek? Én újra összejöttem az exemmel és onnantól, hogy újra kommunikáltunk a szakítás után, az volt az első, hogy a kapcsolatunkat beszéltük át, hogy legalább tanuljunk a hibáinkból. Mindketten beláttuk, hol rontottuk el, barátilag találkozgattunk, beszélgettünk hosszasan és amikor már feldolgoztuk a múltat, akkor összejöttünk újra.
2023. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 és mennyi idő telt el a szakítás és aközött hogy újrakezdtétek?😁
2023. júl. 29. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!