Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek rendet a fejemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek rendet a fejemben?

Figyelt kérdés

Kisebbrendűségi érzésem van, ami hibás önképet okoz és megnehezíti a párkeresést. Akár hogy is agyalok, arra jutok mindig, hogy anyagilag nem tudnék egy mai nőt "kielégíteni". Vidéken élek egy átlagos vidéki városban, van egy jól felszerelt saját, hitelmentes lakásom, egy relatíve új autóm (30 e km van benne, első tulajdonosa vagyok) a fizetésem nettó 170 e, ami nyílván fővárosi viszonylatban szinte semmi, itt azért elég jól ki lehet jönni belőle: havi 80-90-nél többet nem költök, szóval igazából nem értem miért érzem azt, hogy keveset tudnék adni egy nőnek. Valakinek van valami tippje?


30F


2017. ápr. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd abba a gyk olvasgatását fél évre és nem fogod ezt érezni.
2017. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kilohetvenet keresel nettó, és hisztizel? Légyszi ne.
2017. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

huh, szerintem te nem barátnőt keresel, hanem valakit akit meg lehet vásárolni. Ha nincs traktorod akkor esélyed sincs.


Egyébként viccet félretéve gyerekkorodban keresd a problémáid okát. Amikor gyerek voltál akkor akasztottál magadra hiedelmeket, olyanokat amik nagy befolyással voltak rád akkoriban, és ezért is ragadtak meg a későbbiekben is. Amilyen hiedelmeket elültettél magadban, ez lehet olyan dolog is amit mások mondtak rád, de mélyen érintett, vagy mások csináltak veled, stb. olyan lesz a mostani világképed, ami befolyásol gyakorlatilag mindent. Gyerekként mindenki keresi a helyét, meg akarja tudni, hogy ki is ő valójában, és amit hall az emberektől azt gyakran el is hiszi, főleg ha olyanoktól hallja akik esetleg közel állnak hozzá.


Csak hogy egy példával is éljek, engem pl piszkáltak a suliban és otthon is, ergo volt egy olyan hiedelmem, hogy ez azért volt mert én rossz ember vagyok, és nem vagyok szerethető általuk, de tudatosítottam magamban, hogy nem velem volt a baj, nem is velük volt a baj, egyszerűen így hozta a sors, hogy korán tanuljam meg ezt a leckét, viszont csak mostanra sikerült megértenem, annyi az egész, hogy visszagondolsz rá, és úgy gondolsz rá, hogy akkor is szerethető értékes ember voltál, a lányok által is, és most is az vagy. Egyszerűen átírod magadban azt a hiedelmedet amit gyerekként elültettél magadban, ami még most is benned van, akár mások által, akár tapasztalatok által, akár sok agyalás által.

2017. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marha eccerű kérlek: ha úgy gondolod, hogy nem tudsz anyagilag kielégíteni egy nőt, akkor NE AKARD kielégíteni.

(A nőket egyrészt anyagilag amúgy sem lehet, mert nincs az a pénz, amit ne tudnának elcseszni. Másrészt meg ha akar valamit, hát vegye meg magának!)


Neked kérlek van, amid van.


Ja, és még valami: a ribantzok keresnek pénztárcát. A nőknek férfi kell.

2017. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanannyit keresek nettóban mint te, csak Pesten és hitel van a lakásomon. Szóval nem ez lesz a baj....
2017. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!