Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy maradjak meg az elhatároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak meg az elhatározásomban?

Figyelt kérdés

Túlságosan ragaszkodok azokhoz, akiket egyszer megszeretek.

5,5 éve jöttem össze a barátommal, akit azelott nem ismertem. Eleinte nagyon hamar megtalaltuk a kozos hangot, hamar idekoltozott hozzank es minden szupernek tunt. Akkor ugy ereztem, egy eletre megtalaltam a lelki tarsam.

Csakhogy elmult a kezdeti tokeletesseg, es egyre tobb lett a gond. Kiutkozott, hogy 30valahany eves letere belul meg mindig egy felelotlen kisgyerek, aki egy anyat akar. (Ivas, drogozas, a penz komplett elhanyagolasa, kisebbsegi komplexus, idegorlo hangulatingadozasok, majd jelenetek rendezese itthon es nem egyszer hozott szegyenbe masok elott is...volt hogy jogsi nelkul motorozott reszegen es elesett, meg is halhatott volna....vagy epp a tudtom nelkul millios hitelt vett fel a semmiert....ez csak egy par pelda a sok kozul) Mindenki mindig azt mondta, hogy dobjam ki, de bennem tovabb elt az illuzio, hogy minket egymasnak szant a sors (tudom, valoszinuleg milyen szanalmasnak hangzik...).

Persze voltak nagyon jo pillanatok is. Amikor ugy erzi az ember, megtalalta a masik felet. Eppen ezert nehez most, hogy ugy tunik, most talan vege lesz a kapcsolatunknak, de most a jo emlekek kezdtek el eloszivarogni es nem tudom, hogy maradjak meg az elhatarozasomban, hogy fejezzuk be. Ugy nyom le a magany, mint egy hatalmas suly, pedig logikusan gondolkodva tudom, hogy ez az egesz kapcsolat tobbet artott nekem mint amennyit hozott. Annyiszor volt, hogy maganyos voltam, gyomorgorccsel jottem haza, nem volt kedvem hazajonni, ideges voltam, hogy megint mit csinal, nem tudtam aludni egesz ejjel stb.

Mar egy ideje elhidegultunk egymastol. Tavasszal mar majdnem szakitottunk, 2 hetes szunetben egyeztunk meg, de hianyzott es visszakoltozott....egy ideig jobb volt, megvaltozott. Azota egy kortyot se ivott, felelossegteljesebb lett, elmondasa szerint annyira megijedt, hogy elveszit, hogy eveket komolyodott. Szerintem most tenyleg megvaltozott, de nekem mar nincs erom kuzdeni. Azt hiszem, depresszios lettem, nem erdekel kb semmi, es egy ideje megint ugy ereztem magam a kapcsolatban, mint aki megfullad. Most ujabb szunetben egyeztunk meg, de hosszabban. Ha oszinte akarok lenni, megkonnyebbultem, hogy nincs itt, de vannak pillanatok, amikor elgyengulok. Hogy emlekezzek ra, hogy mennyi minden rosszat tett?


2023. júl. 30. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy szakadtam le erről a témáról, hogy elfogadtam, hogy mindenki ugyanúgy eszik-iszik-alszik-ürít, tehát nagyon nagy különbség ember és ember közt nincs, így nincs kiért/miért túlságosan is ragaszkodni akárkihez is.
2023. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, hogy ne hiányozzon, lépj túl rajta, ha nem megy sehogyse lehet segítene szakember.
2023. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

"nekem mar nincs erom kuzdeni"

Akkor ne küzdj. Élvezd, ha jó, ha pedig nem jó, fejezd be. Most magadra gondolj. Pihenj, nyugodj meg, és csak a jót fogadd el.

2023. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!