Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összefutottam ma az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefutottam ma az exem anyjával, véletlenül a városban, és azt mondta, a fia miattam költözött külföldre, mert nem bírt Magyarországon maradni miután elhagytam. Ez azért nem túlzás? Most miért miattam? Amúgy is tuti jobb neki külföldön.

Figyelt kérdés
Ja amúgy 5 éve szakítottunk, ne valami friss dologra gondoljatok...
2023. aug. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kell egy bűnbak.
2023. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért álltál vele szóba egyáltalán?
2023. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Elhagytad a szent fiacskaját? Én biztos elmondtam volna, hogy miert szakitottunk. (Megcsalt/nem dolgozott/anyucipicifiavolat/ kb ezek szoktak lenni!
2023. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mártír
2023. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad volna neki hogy "jól tette...helló".
2023. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj dehogy miattad :D Egy esemény nem vált ki ilyen mértékű változást :D


Mint amikor az első exem "miattam" járt pszichológushoz. Nem, nem miattam, hanem volt már neki rengeteg más baja is, csak a szakítás miatt szánta rá magát. De ő rám fogta, meg a szülei is. Én is jártam pszichológushoz és én is egy konkrét ember miatt, de nem csak vele volt bajom, hanem mert 15 éves sérelmeket őriztem és nyomtam el magamban.


Amúgy pont ez az exem szakítás után azt mondta, hogy el akar költözni otthonról, szülőktől albérletbe, mert a szobája rám emlékezteti, mert mindig ott voltunk, mert vele sehova nem lehetett menni :D

2023. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!