Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párommal szakítás közelében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szakítás közelében vagyunk, elmenjünk a lefoglalt nyaralásra így?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk rosszban, de távkapcsolat már 2 eve es par hónapja, költözés most egyikunknek sem jön össze (vagy már nem szeretjük egymást eléggé, nem tudom) hétvégén találkozunk, de néha csak kéthetente.

Azt beszéltük, a lefoglalt nyaralásra már elmegyunk (egyelőre a repjegyet buknánk csak, ha mégsem) és utána elengedjuk egymást valószínűleg.

És itt jön a DE:

Teljesen váratlanul megismertem valakit, akivel nagyon bejövünk egymásnak, rengeteget beszélgetünk, 2x találkoztunk de azok is ilyen fél napos randik voltak.

Én szeretnék ennek egy esélyt adni, nyilván benne van hogy pofára esek tudom. De úgy érzem megeri megkockáztatni.

Ezt a nyaralásos dolgot nem mertem mondani neki, mert eleg rosszul jönne ki szerintem, ilyen emberrel en sem ismerkednék tovább.


Szóval a kérdésem, lemondani a nyaralast a legjobb opció ugye? Van eldonteni kb 3 napom..


Egyetlen barátnőmnek meseltem, szerinte menjek el,úgysem regota ismerem ezt az új embert, zarjuk le nyaralas utan a kapcsolatot "párommal" aztan tiszta lap, ugysem derül ki. De én nem szeretnék 2 embernek is hazudni meg hülyét csinalni belőlük..


(igen, tudom, kb 2 hete ismertem meg ezt az embert, nyilván benne van hogy még ha nem is úgy tűnik atver vagy megsem akar majd komolyat stb de biztosra sosem lehet menni)



2023. aug. 5. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
A két dolog független egymástól. Ha nem ismered meg az újat, akkor is szakítás lenne. Akkor meg nyaralni sem kéne, hülyén jön ki. Vagy akkor át tekerni a foglalást (vagy valaki másnak eladni).
2023. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj el a nyaralásra, mert csak összezavar, és tisztázd le, kit vagy mit akarsz.
2023. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Menj el az újjal!!
2023. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Az újat nem tudod elvinni? Add a réginek a repjegy árának a felét, hazudd, hogy lemondtad és vidd az újat.
2023. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Háát azt én sem akarnám még, hogy vele menjek, mármint az újjal:/
2023. aug. 5. 19:17
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem most tisztázzátok a helyzetet. Valamelyikőtök egy baráttal is elmehetne akár. De nincs az a pénz, ami megérné, hogy ne tudj tükörbe nézni. Márpedig olyannak tűnsz, akinek ez fontos.
2023. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék és "kivásárolnám" az exem az útiköltségből, aztán elhívnám egy családtagom vagy barátom. Vagy ő is megteheti ugyanezt.

SEMMI értelme nem lenne közösen nyaralni.

2023. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Körbe kérdeztem, sajnos nem tud senki eljonni ennyivel előtte már :(
2023. aug. 5. 21:56
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, lelkifurdalásom van amiatt, hogy kicseszek mással. :/
2023. aug. 5. 22:49
 10/16 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Nincs értelme a közös útnak!
2023. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!