Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fogadnátok, első sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok, első sorban lányok, ha az udvarlótok a munkahelyedre egy bocsánatkérő-búcsú ajándékcsomagot adna be?

Figyelt kérdés
kb 4 hónapos a történet, megismerkedtem egy lánnyal (28), nagyon jól alakultak a randiaink, legalább is én nagyon úgy éreztem, de elmondása alapján ő is, igazán egymásra találtunk. Nagyon elfoglalt a munkájából, hivatásából adódóan, túlórák tömkelege, éjszakai műszakok (egészségügy), mellette még egyetemet is csinál, így nem sok szabadideje van. Egyik nap nem válaszolt, aggódtam miatta, majd megjegyeztem neki este, hogy zavar, hogy nem válaszol, de nem tudtam hogy berendelték dolgozni, majd csak másnap írta le, de másnap sem volt túl kommunikatív, dolgozott végig. Majd harmadnap, mondván, hogy átgondolta, egy nagyon szép búcsú levélel elköszönt, leírta tudna szeretni, de a hivatása fontosabb, így időhiányra hivatkozva kirakott, műszakozások, túlórák, és egyetem mellett én nem férek bele az életébe. Aztán törölt mindenhonnan, tudtam, hogy ezt nem fogjuk tudni így megbeszélni, ezért írtam neki egy rbocsánatkérő-búcsú kézzel írott levelet, mellette egy apró ajándékkal (igazából egy lego virággal), amit beadtam a munkahelyére, hogy majd legyenek szívesek oda adni neki, majd másnap mindenhonnan le is tiltott. Ez 4 hónapja volt kb azóta is tiltva vagyok, de mindennap az eszembe jut, de azóta is nagyon hiányzik, nagyon megkedveltem, talán meg is szerettem, hiába nem ismerkedtünk hosszú ideig, és hiába ismerkedtem azóta több lánnyal is és többel, hosszabb ideig mint vele, de senki se tudott annyira megfogni, mint Ő. és korábban se tudott, nagyon megnyert a személye, személyisége.
2023. aug. 7. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutnek el addig, hogy búcsúlevelet, ajándékot kapjak tőle, mert nem férne bele egyáltalán, hogy rám nem tud időt szakítani, amint kiderulne, hogy nagyon foglalt ott végett is érne az ismerkedés vele
2023. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

A nem után meg kellett volna állnod!


Ha ezután is lesz hasonló akciód, az már nettó zaklatásnak minősíthető, remélem tudod.

2023. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem jó ötlet a munkahelyén zaklatni.
2023. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyszer történt, azóta nem kerestem, csak kíváncsi lennék, hogy miért is tiltott le után, milyen okai lehetnek, vagy ennyire rosszul fogadják ezt az emberek? Főleg egy olyan embertől akit állítólag addig kedveltek?
2023. aug. 7. 13:13
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem értettél a nem-ből. Mi nem érthető ezen?
2023. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3. jogos, tényleg nem volt átgondolt cselekedet, eléggé intenzíven cselekedtem, nem szerettem volna zaklatta, csak beadtam egy ajándéktáskát a portára, ennyi, nem vártam meg, nem akartam vele találkozni, nem vártam meg stb
2023. aug. 7. 13:15
 7/19 anonim ***** válasza:
"leírta tudna szeretni, de a hivatása fontosabb, így időhiányra hivatkozva kirakott, műszakozások, túlórák, és egyetem mellett én nem férek bele az életébe."
2023. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

De amúgyis, ez alap, hogy munkahelyre nem küldünk ilyet!


A volt férjem válás előtt csinált hasonlót. Nagyon gáz szitu volt, mindenki látta.

2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is tullepnel egy hatart, ha ilyen creepy dolgot csinalsz a munkahelyemen. Tobbet latni sem akarnalak
2023. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó, akkor így tényleg jogos, ha ennyire egyértelmű, és tényleg egy oldalúan creepy, köszönöm a válaszokat,
2023. aug. 7. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!