Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy hónapok, évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy hónapok, évek óta mással voltál, mégis hiányzott az exed?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy öszejöttél volna vele újra, csak legbelül valamiért hiányzott, és rá vágytál, miközben az új partnerrel is jó volt, de nem az igazi. Éreztetek már ilyet? Egy éve váltam el a férjemtől, 8 hónapja van új kapcsolatom, de mégis nagyon sokszor hiányzik a volt férjem, miközben tudom, hogy nem működne vele. Pedig nem is voltunk együtt sokat, csak öt évet, de nagy hatással volt rám.
2023. aug. 8. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szereted az új partnered, csak pótlék. Nem lesz jó vége.
2023. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, voltunk és újra összejöttünk.
2023. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, én nem éreztem még ilyesmit soha. Mi tavaly decemberben váltunk el, de nem tudnám elképzelni, hogy valaha is együtt legyünk. Nem mindegy az sem, hogy miért váltatok el. Ha csak szimplán kihűlt a kapcsolat, az megint más, mint pl a mi esetünk (bántalmazó kapcsolat).


Egy éve váltatok, pár hónapra rá már lett is valakid, amivel nincs baj, csak én személy szerint több időt hagytam volna magamnak.

2023. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is hiányzik...pár hónapos kapcsolatom van. De ez más, mert volt párom több mint egy éve meghalt.
2023. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Részvétem, #4-es. Tudom, milyen ez, az én férjem is meghalt. Persze, hogy hiányzik, de a lényeg, hogy ne pótlékot keressünk helyette, olyan még egy úgysem lesz.
2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Öt éves kapcsolat után kb két évig majd belezakkantam, ő hagyott el.Aztán kezdtem magamra figyelni,magamban is jól érezni magam.Átfordult az életem,mert egyáltalán semmit nem érzek iránta.De annyira nem, hogy múltkor az utcán találkoztam vele - mint egy idegen,abszolút idegen.Nem is álltam meg, épp csak köszöntem, ő is.Bár ő megállt volna,mosolygott,de mentem tovább.

Lelkileg helyrejöttem :)

2023. aug. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4*

5! Köszönöm ♡.

Neked is.

2023. aug. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel. Én 6 éve váltam el de még mindig van h eszembe jut és hiányzik
2023. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Sokan vannak így... össze jönnek pénzesebbel aztán vágyakoznak egy idő után a régihez vissza.
2023. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi volt a valasod oka?

Ez a lényeg miért valtatok?

2023. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!