Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek ha tetszett egy kollégátok de nem tudtátok, hogy szabin lesz, és amikor szembesültetek vele, hogy nem jön akkor rosszul éreztétek magatokat és hiányzott nektek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én lehettem volna ilyenben, de mindig tudtam előre, hogy szabin lesz és van. Attól még hiányzott, csak kevésbé, mert fel voltam rá készülve. De azóta már rég kiábrándultam abból a kollégamból jó okok miatt, sőt boldog párkapcsolatban élek. Így már jó érzéssel tudok gondolni azokra az időkre, mikor csak tetszett az a kolléga, mert hála égnek, hogy nem lett semmi! Nem minden tündérmese, ami először annak tűnik... :) És ez nem is baj.
2019. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Trolibuszvezető lány vagyok Bp. 77 és 82 viszonylatban. Most hétfőn tudtam meg, hogy egy nekem tetsző kollégámat munkaerőhiány miatt belvárosi viszonylatokra tették át azonnali hatállyal, így nem tudunk naponta többször inteni egymásnak, közösen kávézni, oktatáson egymás mellé ülni, stb. Nem volt köztünk semmi "komoly", de nagyon hiányzik és rosszul érzem magam emiatt. :( Vajon ő is?


31/Nő

2019. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nemrég volt így. Tudtam hogy szabira megy, de attól még hiányzott. Jó volt újra látni amikor megérkezett.
2019. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem igazán, mert aki csak külsőre jön be, annak nem érzem hiányát, többről meg sosem lenne szó.
2019. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.De mivel egymás mellett dolgoztunk,mindig tudtam mikor megy szabira.Azért hiányzott.
2019. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Persze, valamit meg kellett volna csinálnia amire nekem szükségem volt. Így csinálhattam helyette.
2019. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!