Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet feldolgozni azt ha a nő, aki szakított, ráadásul úgy szakított, hogy elmondása alapján szeret de úgy érzi valami nem jó, és szakítani akar, 2 hétre rá már más palival van???? Nem azt szeretném látni, hogy leírja valaki hogy ezért dobott stb... Hanem hogy ti hogyan dolgoztátok ezt fel?
2023. aug. 11. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, csak az idő fog segíteni. Valószínűleg nem volt veled őszinte és már figyelt valaki más a háttérben. Sajnos előfordul az ilyen. Nem mindig korrektek az emberek, sőt, nagyon sokszor nem korrektek.Én sem tudtam megfejteni, hogy miért, miért kell még hazudni is, de hát ez van, nem mindenkinek nőtt ki a gerince. Időbe fog telni, de túl leszel rajta. Most próbálj jó dolgokkal foglalkozni, barátaiddal, családoddal, sportolni, eljárni társaságba. Ez az, ami segít.
2023. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Idő, ez a bűvös és klisé szó, ami segít, semmi más.

Ha kell sird ki magad, ha kell mozdulj ki barátokkal, ha kell levezetni a feszültséget, akkor boxolj, sportol és elmulik a fájdalom, eljön az az idő, hogy ha eszedbe jut nem fogsz érezni semmit, meglatod. :)

2023. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mindent próbálok, rengeteget sportolok, minden nap kint vagyok barátokkal, és az egy éves unokaöcsémmel is rengeteg időt töltök... De számomra felfoghatatlan... Ráadásul... Egy olyan csávóval aki mindenben rosszabb nálam... Bárcsak inkább ki sem derült volna
2023. aug. 11. 09:43
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Találtál egy viszketős p.nás gerinctelen nőt, 0 értelmi intelligenciával.

Nem voltak előjelek?

2023. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így jártál, sajnos sokszor csalódunk olyanokban, akiket szeretünk.
2023. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak előjelek, életem legeslegjobb kapcsolata volt, soha senki sem szeretett még ennyire mint ő... Lehet, hogy csak nagyon jó színész volt 2 éven át... Félek, hogy ennyire jót sosem találok már, minden megvolt benne ami nekem kellett..
2023. aug. 11. 09:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nálam 15 év után történt meg ez, hogy elárult és elhagyott, nem csak engem hanem a gyerekeinket is, össze volram törve, vágyódtam utána, bármit megadtam volna azért, hogy visszakapjam, úgy éreztem egész addigi életem a közös másfél évtizedünk pocsékba ment. De rájöttem, hogy ez helytelen érzelmi reakció, folyton azután epekedni, hogy hátha visszajön. Még mindig szerettem, pedig gyűlölnöm kellett volna. Mikor ezt felismertem, letöltöttem az összes fotóját a facebookról amin az új fickójával félpucéran tekereg meg az alig párhetes ismertségük utáni ejegyzés fotóit (ami ugyan arra a napra esett, amilyik napon megismertük egymást annó és mindog megünnepeltük) és hasonlók. Ott tartottam ezeket a telefonomon, néha bővült is a gyűjtemény és naponta végiglapoztam. Volt, hogy 10-20-szor is. Ahányszor úgy éreztem hiányzik és jó lenne visszakapni őt, végiglepoztam ezeket a fotókat és emlékeztettem magam, sulykoltam magamba minden alkalommal, aki napi tízszer, húszszor, hogy mit tett és soha, soha többé nem jöhet vissza és soha nem akarhatom, hogy visszajöjjön. És müködött. Nagyon hamar elkezdtem kiábrándulni belőle, és lassacskán megutáltam őt. Nem hittem volna, de alig fél év alatt sikerült túllépni rajta. Persze sokat segített, hogy ott volt a 2 gyerek, hirtelen csomó házimunka meg ilyenek ami a nyakamba szakadt hírtelen...meg elkezdtem ismerkedni is, azek így együtt mind segítettek a feldolgozásban
2023. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jesszusom... Őszintén sajnálom, borzalmas... Mindig van rosszabb helyzet, ebbe ilyenkor gondolok bele, még akkor ha így is nehéz
2023. aug. 11. 10:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanezt követtem,mint a 7-es, annyi kivétellel,hogy nem töltöttem le fotókat.

Csak elképzeltem,ahogy fetreng a pasijával,ahogy vigyorogva néznek a képeiken.Utána eszembe jutott, ahogy elhagy, szintén vigyorogva én pedig a sírástól szinte elájulok.

Nem mondom,hogy megutáltam, de közömbösebb nem is lehetne. Ha utcai koldusként látnám viszont,akkor sem érdekelne.

Mert amit nekem okozott lelkileg, egyéb téren,azt két életben sem tudná letörleszteni.

2023. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9-es ez egy nagyon jó írás volt, jó gondolatok. Remélem én is így fogok érezni
2023. aug. 11. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!