Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakítsak vele,vag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele,vagy csak túlreagalom?

Figyelt kérdés

A baratom a kapcsolatunk elejen borzaszto nagy szexualis vaggyal rendelkezett. Sokat volt otthon,kulfoldon dolgozott es hazajott 1 honap szabadsagra es naponta 3x is szexeltunk orakat.(nekem ez volt az elso,hogy elveztem a szexet. Az elozo partnereim nem tudtak kielegeiteni.)

Viszont ha nem volt kedvem szexelni,azzal jott h en nem kivanom ot es biztos vele sem jo stb stb. Faradt voltam,fosulira jartam es ezert volt,hogy ket-naponta szeretkeztunk.


Eltelt kis ido es osszekoltoztunk. Mindketten dolgozunk. A napjaink ugy telnek ,hogy 4 napot dolgozunk mindetten 10 orat,a nap vegen egyutt vacsizunk miutan o hazajott a kondibol. En is intenziven tornazom,sulyt emelek, es azota jobban kivanom a szexet(hetente 5x?!kb) es tobb energiam is van.

Amiutan hazajon kondibol ,olyan jo illata van es olyan jol nez ki, legszivesebben vegignyalnam az egesz testet es azt sem bannam ha az asztalon nem ennenk miutan hazajon hanem o enne engem(hihi). De ha pl ezt igy elmondom neki,akkor kinevet , h megint be vagyok indulva. Szabadnapunkon reggel az agyban elkezdem simogatni a hasat es megyek lejjebb ,akkor elkezd nevetni hogy csikis. Ha megcsokolom barmilyet ,az is csikis.

Ha tul lassan csokolom az is baj, ha csak kicsit adok neki az is.

Persze en is vagyok faradt, es van h nincs kedvem pont akkor amikor neki van, mivel pl fozok es takaritok munka utan, elvicceli de tudom h rosszul esik neki es meg van sertodve…

Sokkal tobb mindent csinalok mint o, nem veszi ki a reszet a haztartasban, en tobbszor meglepem,meghallgatom ha valami problemai vannak, hagyom a masculine energiajat kibontakozni, , ha veszekedunk mindig probalok higgadt maradni, a kedveben jarok, kielegitem oralisan kerdezes nelkul , o pedig semmire sem kepes.

Ugy erzem h ilyen tulelo uzemmodba vagyok kapcsolva o pedig csak mindent rosszabba tesz. Annyira jo lenne elemgedni magam, ha arra jonnek haza , hogy meglep azzal, hpgy megfoz kerdezes nelkul es megmasziroz esetleg EGYSZER nem azt mondja h “ nagyon szivesen kiny*allak ha akarod” hanem erosen megfog odahuz magahoz es bum. Vagy ha felveszek valami szexi ruhat ( nemreg vettem feher combfixet es feher csipkes szoknyat teljesen atlatszot ez hozza pedig feher korzetet amibol teljesen ki van a mellem, a labujjam is ki volt festve)es akkor ne azt mondja h aranyos vagyok. Amikor ezt elmondtam neki h rosszul esik ,h aranyosnak hivott, akkor azt mondta nem mindegy hpgy dicserlek meg?

Szoval kb ennyi, elegge ossze-vissza irtam le, de remelem atjon a lenyeg

Nem tudom mit tegyek,aki beprobalkozik nalam mindenkit elkudlok csak o erdekelt, de szerintem jobbat erdemlek mimden szempontbol.



2023. aug. 15. 00:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem mindenre az egyből szakítás a megoldás. Az az éretlen emberek útja.

Az érett hozzáállás az, hogy

-összeírod magadnak az aggályaidat (nem úgy mint itt ömlesztve mint a gólyaf.s a levegőben hanem szép logikus pontokban)

-megkérdezed párod hogy ezen a héten mikor lenne neki alkalmas picit leülni beszélgetni, lenne egy-kéz dolog amit megvitatnál vele

-leültök és te vázolod a problémád, megkérdezed ő ebből mit lát, hogy érzékeli, stb.

2023. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ha barmit is mondok a valasza “ez nincs igy” “nem jol gondolod”

(Jaj es nem a szex miatt koltoztunk ossze)

2023. aug. 15. 02:22
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Fekudj le masokkal. En is mindent vegigprobaltam. Nalunk sincs szex eleg. Az ilyen impotenaejnek nem szamit,ha tenyleg csinos ,edzett vagy csinos ruhaban. Uj szeretoket tartsal. O is valszeg ezt teszi. 2 ev utan minden ferfi megun.
2023. aug. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts
2023. aug. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

A párod részéről elhidegülés van jelen. Nem figyel oda rád.


Szerintem egy kapcsolatban alap, hogy:

- érzelmeinket,

- vágyainkat,

- aggályainkat,

- problémákat,

- igényeiket tisztelettudóan, higgadtan közöljük a másikkal.


Nyilvánvaló, hogy a fentieket nem érdekli a párod.


Itt is azt tudom írni, hogy asszertíven figyelmeztesd, ha nem változik helyzet, akkor ez így nem mehet tovább és vége lesz a kapcsolatnak.


Elképzelhető, hogy össze fogja szedni magát, de a kérdés, hogy ez csak átmeneti lesz, hirtelen felindulás, vagy valóban komolyan is gondolja.

Erre érdemes lesz majd odafigyelned és e szerint meghoznod a végső döntésed.

2023. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

3 Hogy miért nem bírsz elválni, ehelyett behülyítesz mondjuk 5 jobb sorsra érdemes rendes pasit szeretőnek, ja tudom, a pénz meg a hírnév. Szánalmas.

Miért nem inceleket mentesz meg akkor már.

2023. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Persze mert be vannak durranva az izmai kondi után, jól néz ki de hát fáradt. Mondjuk szerintem az orál sokszor tönkreteszi a szexet, akik meg folyton orálozni akarnak szex helyett, azok ilyen piperkőc nyámnyila alakok.

Nálatok még egy ilyen játszma is lehet hogy ha te nem akarod akkor ő direkt igen és fordítva. Ez ellen sokat nem tudsz tenni, csak vagy húzni az agyát, vagy szakítani és olyat keresni akit beindít ha neked jó

2023. aug. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

Kb naponta jon egy ilyen kerdes. Miert nem lehet esetleg olyan pasit valasztani, aki tesz is a kapcsolatba? Eleg sok ferfi menne ugy haza, hogy naponta kenyeztetne, eleg sok ferfi orulne, ha kioltoznel neki es meg sokan a hazimunka felet is lazan megcsinalnak.


(Egyebkent erotikus torteneteket kene irnod, tok jol menne.)

2023. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezt a kényeztetést sosem értettem. Most akkor vagy kíván és szexelni akar ami neked is jó, vagy nem és akkor meg a kényeztetés olyan mintha impotens valaki ezzel akarna megvenni.
2023. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
#9: Szimplán annyi a sztori, hogy néha csak odateszed magad, hogy a másiknak legyen jó és félreteszed, hogy neked.
2023. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!