Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetetek mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek mennyi az esélye, hogy újra visszajön hozzám? Bővebb info lent.

Figyelt kérdés

Próbálom leírni röviden, második kapcsolatom volt. Közel másfél évig voltunk együtt, össze is költöztünk. De sajnos, a hirtelen változás (új közös otthon..) mellett még stressz helyzetek is kialakultak benne. Elvesztette munkahelyét, folyton beteg volt, az újdonsült lakás és autó vásárlás is újabb problémákat szült. Nem volt semmi előjele a szakításnak, oké előtte én is ugyanezen mentem át. Csak tudtam, hogy ha visszajön egy rendszer az életembe, akkor már minden jól fog alakulni. Nekem tényleg minden visszakerült a régi kerékvágásba, de nála nem. Szakított velem, azzal az indokkal, hogy most nincs szüksége senkire sem, csak magára. Rendbe szeretné hozni az életet. Szeretett akkor is, amikor eltaszított magától, és már akkor hiányoztam neki. Majd pár nappal ezelőtt megtudtam, hogy ő nála teljesen megszűnt a stresszelés. Sokkal jobban érzi magát. Bevallom rosszul érintett, mert akkor én voltam neki a stressz. Csak azt nem értem, hogyha ekkora nyűg voltam neki, akkor miért sírta el magát előttem és miért írta le, hogy mennyit sírt az éjszaka folyamán.

Egy férfiről van szó,aki soha nem tudott egyetlen egy könnyt sem kiereszteni magából. Ott éreztem, hogy mégsem vagyok számára közömbös, hiába mondta, hogy szeret még. Azért a tettek jobban érvényesek.

Mondta, hogy jelenleg magára szeretne fókuszálni és lehet 2-3 hónap múlva írna, hogy úgy érzi ő készen állna újra kezdeni.

De itt a pont, nekem ez a kétségek közötti hagyás soha nem volt nyerő. De szerintem sokan vannak így. Tudom, hogy mindenki máshogy éli meg a szakítást. A nők előbb vannak túl a fájó ponton (magam is tapasztalom ezt), de férfiak csak később érzik ezt. Gondolom, azért is írta le, hogy ő mennyire sokkal jobban van. És csak később jelentkezik nála, hogy 'kit veszített'. Órákat regélhetnék még, mert persze a nem túl közhelyes dumákat is benyomta, hogy nem hiszi, hogy találna még egy olyan lányt, mint én. (Személyiségre és kinéztre is én voltam számára a jackpot)

Szóval mégegyszer feltenném a kérdést nektek, mennyi az esélyét látjátok így külső szemmel, a visszatérését? Lehet női vagy férfi vélemény is egyaránt. Most ne menjünk bele, ebbe lépj túl rajta vagy bármilyen ilyen jellegű témákba.



2023. márc. 19. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebből nem lesz semmi.
2023. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így kell mártírként kilépni egy kapcsolatból úgy, hogy a másik észre se vegye hogy dobva lett. Nagyon sokan csinálják mert gyávák szakítani szemtől szembe, képesek még hónapokig írogatni a másiknak és húzni a sztorit.
2023. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért gondolod így?
2023. márc. 19. 11:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten teljesen megértem a válaszod, de ez a lehet újra írok, hogy készen állok. Ez olyan sablon szövegnek tűnik nekem. Nem volt még ilyenbe tapasztalatom, amikor egyenesen ki lett mondva, hogy vége. Ott nem 'reménykedtem', de ezáltal, hogy így hagyott el...
2023. márc. 19. 11:32
 5/12 A kérdező kommentje:
A másik nagyon fontos dolog, hogy megkerestem, hogy kérem vissza a maradék cuccom. Nyilván ha nem lenne fontosak nekem annyira a tárgyak nem írtam volna. Ő annyival lerendezte, hogy majd írok. Igazából végig aktív, de most nem jelenek meg random, hogy adja szépen oda.
2023. márc. 19. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok külön?

Mert két, három verzió fordulhat elő:

- vagy jobban lesz nélküled és annyira hogy előbb vagy utóbb lesz valaki mással párkapcsolata,

- vagy jobban lesz, átgondolja a kapcsolatotokat és megpróbál változtatni és visszamegy hozzád.

- Aztán a leggyakrabban előforduló verzió az az, hogy talonban tartogat addig amíg ő meg nem ismerkedik valaki mással és téged végleg dob a pcsába. A talonban tartogatás lényege az, hogy tudja hogy vársz rá, de ha neki nem jön össze addig egy másik nő, akkor "ló helyett a szamár is jó lesz" alapon visszamegy hozzád.

Minél régebben vagytok külön, annál nagyobb az esélye hogy összeismerkedik valaki mással.

2023. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem régibben szakítottunk, ezért is van bennem valószínúleg a remény fogalma. 1 hete nincsen. Ő kifejezetten kiemelte szakításunk után, mikor már túl voltam az összeomláson (élőben), hogy neki nem terve, most csajozni, ismerkedni. Tipikus olyan ember, aki szakítás után csak rá 1 évre kezd új emberekkel ismerkedni.
2023. márc. 19. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mondta, hogy jelenleg magára szeretne fókuszálni és lehet 2-3 hónap múlva írna, hogy úgy érzi ő készen állna újra kezdeni."


Nem várnék 2,3 hónapot rá, mert egyáltalán nem biztos, hogy újra szeretné kezdeni.

2023. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én sem terveztem várni örökkén-örökkre rá, de jelenhelyzetben úgy vagyok, hogy hiába kezdem már elengedni, ha felbukkanna és alaposan átgondolnám a helyzetet, jutna hely a szívembe neki. Én sem akarom, azt mutatni neki, hogy jaj gyere hozzám vissza én várok rád.
2023. márc. 19. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9:

Nem kell azt "mutatni neki hogy jaj gyere vissza hozzám, várok rád", ugyanis a pasas van annyira dörzsölt, hogy pontosan tudja hogy te vársz rá.

Ő meg majd kipiheni a kapcsolatotokat, közben nem jár csukott szemmel hanem nézegeti a női felhozatalt, és ha úgy tartja kedve akkor újra elővesz téged (ha nem lesz új nő). Akár látszik rajtad valami akár nem, pontosan tudja a pasi hogy te egy csettintésre ugrani fogsz, ugyanis ismer téged.

Eleve vannak ilyen emberek akik kb. 2 év alatt beleunnak egy kapcsolatba, és utána szeretnek egyedül lenni egy ideig. Aztán megint összejönnek valakivel 1-2 évre és utána megint egyedül akarnak lenni. Ezekkel az a baj hogy nem lehet velük hosszabb távra tervezni egy komoly kapcsolatot, házasságot, gyerekeket meg pláne nem.

2023. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!