Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akkor egy kicsit se szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor egy kicsit se szeretett ezek szerint?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és összejöttem egy nálam fiatalabb sráccal.ő 18 éves.én voltam neki az első.3 hónapig voltunk együtt.elöszőr tökéletesen jól ment minden.barátai bírtak.az én barátaim,szüleim is birták.igazábol egy aranyos srác.szeretett vagyis ő mindig azt állitótta.viszont voltak dolgai.ugye volt olyan hogy a barátaival mentünk ide oda.és volt hogy ugy viselkedett velem mind ha nem is egy pár lennénk.teljesen idegenek lennénk.a társaságba.mind ha egész idő alatt került volna.és ez több alkalommal elő fordult.nem azt vártam el hogy mások elött nyaljuk faljuk egymást.de ami nem azt jelenti hogy ugy kell velem viselkedni mind egy idegennel.hozzám se szólt egész idő alatt.ezt ugy kell érteni.közelembe se jött egy kicsit se.nem mindig fordult elő de pár alkalommal.ami elég sűrű volt.szóltam is neki sokszpr hogy ez szarul esik de megse halotta.amugy nem voltunk össze költözve.3 honap után elég korai lett volna.de mindennap tudtunk találkozni mivel szomszédok vagyunk.1 éve költöztem ide.de nem is ez a lényeg.ez tegnap volt.a haverokkal elmentünk egyett a balatonra.és ott is mind ha nem is egy pár lennénk.még 1 percre se jött oda hozzám.ment a haverja után.ha ennyire zavarom,meg értettem volna hogy a barátaival akart volna lenni.de ő hivott.mindig ő hivott.de mimd mondtam nrm mindig viselkedett igy.ezt követően szakitottam vele.vagyis azt hittem hogy ekkor érdekelni fogja a bajom.mert soha nem érdekelte.végighalgatott de látszott rajta leszarja.szakitottam vele.megse hatotta.de elvileg ő szomorű volt de nem ugy viselkedett mind akit meghatotta volna.szerethettett?
2023. aug. 17. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem szeretett soha
2023. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik.
2023. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Laylah ***** válasza:
Bocsi, de ebből egyértelmű, hogy csak azért jött veled össze, hogy elmondhassa, hogy van csaja.
2023. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De aki igazán tud szeretni azt a férfit meg úgysem értékelik a nők. Ez sajnos ilyen.
2023. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vissza ne fogadd!!!


Én benneragadtam egy ilyen bántalmazó kapcsolatban, de borzasztó boldogtalan sors jutott így nekem.

Szégyell, ezt nem szabad szépíteni. Sose fogja ezt bevallani, még magának se. Sajnálom.

2023. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Szakítás lesz úgyis a vége, ezt nem lehet folyamatosan bírni, már bocsi.
2023. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, 15 éve benne vagyok. Most már csak anyagi érdekből. Részben akkor is volt benne anyagi érdek, nem volt rajta kívül egy családtagom se, de az elején még borzasztóan szerettem.
2023. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Durva el sem tudom képzelni, hogy valaki így bábjon a barátnőjével.

Épp az is a jó benne ha van társad hogy ott vagyok egymásnak.

Én például nem bírtam ki hogy ne fogjam a barátnőm kezét.

Vagy csak úgy random adtam neki egy puszit. Ezek tök jó dolgok.

Meg hát ha van csajod vele egy csomót lehet dumálni őszintén azt is el lehet mondani egymásnak amit egy havernak nem.

Hát szerintem keress normális pasit jó sok van, ő talán még túl fiatal.

2023. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!