Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó barátom lett egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó barátom lett egy pasi anotalkon és ő belém szeretett állítása szerint. Eltűnt két hétre állitólag azért, mert begyógyszerezte magát miattam és kórházba került. Azt mondta, hogy ha én nem lehetek az övé felesleges élnie. Szerintetek szerethet?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 22:36
 1/10 anonim válasza:

Lehet hogy téjneg szeret,de az is meglehet hogy csak átver🙁.50%-50%

Találkoztatok már?Videóchateltetek?

2020. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát vagy csak befelgmult és nem írt 2 hétig.

Szerinted aki viccből ilyet csinál milyen ember? inkáb egy patkány

Szerinted aki komolyan csinál ilyet az milyen ember? komoly segítségre van szüksége

2020. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát, ez nekem kicsit betegesnek tűnik.
2020. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pénzt fog kérni tőled, ahhoz készíti elő a helyzetet.
2020. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszarás, hogy az ilyen dumák működnek :D
2020. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én otthagynám és letiltanám a g*cibe.
2020. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valszeg ezzel akar zsarolni.
2020. júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fogyatékos.
2020. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem inkább kerüld. Ha állítása szerint tényleg képes volt ezért begyógyszereznie magát akkor ott nagy gondok vannak fejben. Az ilyenek szokták később zsarolni a másikat öngyilkossággal, ha szakítani akar. Ez esetben is érzelmi zsarolás akart lenni ez a gyógyszer dolog, hátha ezzel megkaphat.
2020. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy pszichopata

Jobb ha elkerülöd. Érdeke lesz feléd, ehhez az előkészülete pedig az hogy érzelmileg hatni akar rád.

Te pedig megfogod neki adni mert sajnálni fogod. Aztán magához láncol majd elkezd verni, totál kifog csinálni majd otthagy amikor ő akarja vagy rosszabb nem hagy el, hanem tönkreteszi az életed.

Az ilyet jobb elkerülni. Egyik régi barátnőm nővérét is behálózta egy ilyen a vége az lett, hogy zaklatta állandóan és fenyegette,nem tudott tőle szabadulni.

2020. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!