Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar ezzel tudatni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel tudatni velem?

Figyelt kérdés

Szakított velem pár hónapja viszont a napokba beszéltünk és sajnos kicsit össze kaptunk. Ami után ő letiltott engem Facebookon. Majd fel oldot de az üzeneteket blokkolta. Tehát az adatlapom látja. Tegnapi nap folyamán nagyon rosszul voltam ezért felhívtam hogy mivel egyedül vagyok segítsen be jutni a kórházba. Azt mondta van mentő meg orvos.

Szakítás előtt más volt mindig szamithattam rá ahogy ő is rám. Csak mióta kiderült hogy van valakije mostanában egész más. Viszont akkor nem értem miért tette fel a kérdést pénteken hogy szükségem van e bármire. Bár miután a mostani ismerkedésben levő csaja rám irt hogy mivan köztünk közös kép láttán ő nagyon kitért magából és engem le hordót mindennek pedig csak megmutattam neki. És meg kérdeztem hogy ismerkedik e akkor. A válasz az volt hogy hagyjal te k…

Sajnos a legnagyobb hiba hogy gyerekünk lessz!


2023. aug. 23. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez a segitsen bejutni a korhazba egy kettos dolog azert... nem vagytok mar egyutt, tehat nem varhatod el tole, hogy elvigyen barhova is, de ha emberi oldalrol kozelitem meg, eleg parasztsag ami volt erre a valasza foleg ugy, ha meg erdeklodik is, hogy szukseged van e barmire is... Mondjuk teged sem ertelek miert az exed az elso aki eszedbe jut ilyenkor, de gondolom en, azert tetted ezt, mert nem hultek ki az erzelmeid meg fele.


En nem tudom mi jatszodik le sokszor a ferfiak fejeben, nekem is volt egy hosszu kapcsolatom, happy volt minden, elvileg mindent megtettunk volna egymasert, aztan vege lett es egyik naprol a masikra mintha az ellensege lettem volna.


Az a csaj meg egy idiota en nem is foglalkoznek vele a helyedben, tiltas azt csokolom, az ilyenekkel foglalkozzon az, akinek erre van igenye :D


Miert a legnagyobb hiba hogy kozos gyereketek lesz? Jobb lenne ha egy f*** apaval egyutt lennel, ahol tok boldogtalanok vagyok valszeg mindketten? Szerintem ha van megfelelo lelki tamogatas mogotted csaladtol, baratoktol, es megfelelo anyagi helyzettel is rendelkezel (bar meg ezt sem mondanam feltetlen annyira fontosnak), csodalatosan fel fogod tudni nevelni egyedul is, vagy ha ugy hozza a sors, egy masik ferfival.


Kitartas!

2023. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!