Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt élni az exszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élni az exszel?

Figyelt kérdés

Volt, hogy szakítás után együtt maradtatok az exetekkel? Ha igen mennyi ideig? Milyen volt?

Most szakítottunk, nála élünk, de nekem még kell 2-3 hónap hogy legyen elég pénzem a kaucióra.


2023. aug. 24. 13:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Együtt maradtatok alatt értsd egy lakásban
2023. aug. 24. 13:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hamarosan újra össze fogtok jönni. Nálunk is így volt, és kibékültünk.
2023. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aa már nagyon sokszor próbáltuk meg, nem működik
2023. aug. 24. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont nagyon nem kéne együtt élni. Nincsenek szüleid, rokonok, akikhez mehetnél addig?
2023. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Messze laknak, mivel itt a munkám nem tudok hozzájuk költözni
2023. aug. 24. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha civilizált, felnőtt emberek vagytok, akkor meg lehet oldani. Tekintsetek egymásra lakotarskent.
2023. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt, szakítás után még 2 hónapig a lakásomban maradt, amíg nem tudta megoldani a lakhatását. Őszintén szólva szörnyű volt. Kerülgettük egymást, nem tudtunk elkezdeni továbblépni, ráadásul 25 m2-ről beszélünk, nagyon pici volt a lakás. Ha akkor rögtön elköltözik, talán szebben válunk el, így rengeteget veszekedtünk a kényelmetlen helyzet miatt.
2023. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ú, ezt soha nem tenném. Szakítás nekem azt is jelenti hogy legkevesebb 2 hét alatt kint vagyok a lakásból minden cókmókommal és biztos hogy nem alszok ott már aznap. Barátnőknél, stb.
2023. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Messze laknak a szüleid. Én a helyedben akkor is lépnék, inkább bevállalnék átmenetileg egy kis ingázást. Tavaly 1 évig dolgoztam úgy, hogy ingáztam Budapest és Nagykáta között, oké, ráment az egész napom, de én inkább bevállalnám, mint egy perccel is tovább maradni az exemmel. Ha ott maradsz, mégjobban fogsz sérülni. De te tudod.
2023. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy lány,aktívan társkeresőzött nagyon össze akart velem jönni. A volt férjével és a közös kislányukkal élt együtt, ő a kis apa+gyerek a nagyszobában


Állítólag a pasi többször is megcsalta és a gyereknek "bemutatta az új anyukáját". Viszont a gyerek az apjához a lány a gyerekéhez ragaszkodott. A nagy válás vége kistesó lett.

2023. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!