Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve szakítottunk, azóta is napi szinten beszélünk ha nem is sokat, de beszélünk. Ő szerintem barátként tekint rám, én még szerintem nem vagyok teljesen túl rajta, de fura a szituáció. Igazából csak furcsállom ezt a szitut, de kissé úgy érzem hogy ez inkább arról szól hogy teljesen nem tudjuk elengedni egymást. Mit gondoltok, létezhet hogy valaki tényleg csak baráti viszonyban akar maradni az exével, vagy több lehet a háttérben?

2023. aug. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen. Sokan kiakadnak rajta meg red flagnek tartják, de nekem van olyan exem, akivel néha találkozunk, dumálgatunk és tök jól elvagyunk. Egyszerűen már nincsenek érzelmek, nincs szex, de megszoktuk egymást és jól kijövünk.
2023. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó lelkizni a másikkal amíg egyik félnek sem lesz új párkapcsolata.

De mi van ha az egyiknek lesz új párja?

A másik majd mosolyogva asszisztál hozzá?

Minden nap meghallgatja ahogy a másik az új párjáról áradozik?

De amúgy is sokszor befellegzik a fene nagy barátságnak amikor az új pár megkéri az illetőt hogy minden téren hanyagolja az exet.

2023. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve szakítottunk az exemmel és a mai napig nagyon jó barátok vagyunk. Létezik ilyen, de mindenkinél más.
2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mindennapos beszélgetést kicsit soknak érzem, így nagyon megnehezíted a saját dolgod, már ami a továbblépést illeti. Amúgy létezhet persze szakítás után is barátság, ha normálisan sikerült elválni, de nem ennyire szoros.
2023. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!