Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátommal szakítottam 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátommal szakítottam 5 hónapja.Azóta nem beszéltünk egy szót sem.Tegnap késő éjszaka hívott,de nem vettem fel neki.Vajon minek hívhatott?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Dobta egy uj no es sajnalta magat. Ez a legtipikusabb.
2023. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
94%
Be volt baszva, te voltàl az utolsó pozitív pont, amit csökkent agykapacitàssal is fel tudott idézni.
2023. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ja, kiveve ha te dobtad.
2023. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nosztalgia.
2023. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Dobták, és kellett egy szamár dugni.
2023. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
A lekváros buktád receptjét szerette volna elkérni! 🤔
2023. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy. Majdnem minden pasi ezt csinálja. Legalábbis engem 1 kivételével az összes exem, összes szexpartnerem keresett utólag. Unatkozik/kidobták/dugni akar stb. Könnyebb egy exszel felvenni a kapcsolatot, mint ismeretlen nőt befűzni
2023. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Most a legnagyobb jóindulattal kérdezem, hogy szerinted honnan kellene tudnunk? Nem látunk bele a volt kapcsolatodba semmilyen szinten.

Lehet hiányzol neki, részeg volt és eszébe jutottál, szexelni akart valakivel, bajban volt és segítséget akart kérni valakitől, felretarcsazott, megtalálta a plüss macidat és vissza akarta adni, stb.

Döntsd el, hogy akarsz-e még tőle valamit. Ha egy kicsit is igen a válasz, akkor jó indok lehet most emiatt visszahívni. Ha viszont úgy váltatok el, hogy soha többé, akkor hagyd figyelmen kívül. Saját magadnak teszel rosszat, ha vegighallgatod, hogy esetleg ő mégis szeretne veled újból találkozni.

2023. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kit érdekel, már úgysem vagytok együtt. Vajon mit akarhat 5 hónap után??
2023. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelne, úgy őszintén?


Én pl 5-6 hónappal szakítás után már ismerkedtem másokkal.

2023. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!