Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet gyorsan túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet gyorsan túllépni? A férfi, akiben azt gondoltam megtaláltam mindent, amit kerestem és hetekig kölcsönösnek mutatkozott a dolog, egy éjszaka alatt úgy döntött mégsem kér ebből. Elmondtam neki az érzéseimet, mire ő már folyamatosan Instán

Figyelt kérdés
jelölgeti a csajokat, mintha sosem számított volna semmi… iszonyúan fáj. Főleg, hogy azok után látom ezt, miután bevallottam neki az érzelmeimet is. Nagyobb csalódás, hogy totálisan nem így ismertem meg. Szerintem meg sosem csalódtam ekkorát emberben. Látni, hogy egy vallomás után totálisan érzéketlenül jelölgeti a csajokat iszonyúan fáj.
2021. nov. 28. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz lesz, de próbáld meg ignorálni minden szinten az életedből. Nem jó, hogy látod az instáját. Egy ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni. Majd jön más, aki megérdemli a figyelmed.
2021. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
life sucks
2021. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég primitív suttyó lehet, gondolom teljesen üres az élete és fogalma sincs mit akar. Nem vesztettél vele semmit.
2021. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a pipa mindenkinek. Már nem nézek rá a profiljára, iszonyú nagyot csalódtam úgy mindenben vele kapcsolatban.
2021. nov. 28. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tiltas, torles. keress mast, majd elfelejted.
2021. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy csak megijedt az érzéseidtől. Valószínűleg nem szeretne elköteleződni.
2021. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az már tiszta volt persze. Nem menti fel a viselkedése alól…. Mindegy kijózanító is volt egyben, csak iszonyú nagyot csalódtam.
2021. nov. 29. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!