Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú kapcsolat után az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat után az új kapcsolatot mennyi idő után "szabad" felvállalni?

Figyelt kérdés

Előző barátommal 4 évig voltunk együtt, én szakítottam vele. Én már hónapok óta a kapcsolaton belül gyászoltam, elengedtem őt, így engem kevésbé viselt meg utána az egész.

Nagyon hamar érkezett a friss szerelem az életembe, az új páromat régóta ismerem, és most hozott össze minket az élet. Én legszívesebben világgá kürtölném a boldogságomat, de félek tőle, hogy az exemben az merülne fel, hogy nem tiszteltem a kapcsolatunkat, nem jelentett nekem eleget, ne adj isten azt hinné, hogy megcsaltam őt. (A szakítás óta 2 hónap telt el.)

Vajon mennyi időnek kellene eltelnie, hogy ne így élje meg?

Néhány hét múlva lesz egy olyan alkalom, mikor egy helyen leszünk a volt párommal és a jelenlegivel, tartok tőle, hogy számon fog kérni az exem.



2023. aug. 29. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

"Hosszú kapcsolat után az új kapcsolatot mennyi idő után "szabad" felvállalni?"

Erre nincs szabály. Amikor akarod. Láthatóan amúgy neked sokat számít a külvilág véleménye és a megítélésed. Egy kapcsolatnak nem erről kéne szólnia.


"Én már hónapok óta a kapcsolaton belül gyászoltam, elengedtem őt, így engem kevésbé viselt meg utána az egész."

Tehát, lényegében átverted. Így persze, hogy nem viselt meg téged különösebben.


"de félek tőle, hogy az exemben az merülne fel, hogy nem tiszteltem a kapcsolatunkat, nem jelentett nekem eleget"

És teljes mértékben igaza is lenne. Egyszerűen csak jobbnak akarod érezni magad, mint amilyen vagy. Kell a visszaigazolás.


"Néhány hét múlva lesz egy olyan alkalom, mikor egy helyen leszünk a volt párommal és a jelenlegivel, tartok tőle, hogy számon fog kérni az exem."

Igazából ehhez nincs különösebben joga, de valószínűleg téged sem érdekelne túlzottan.

2023. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas ez a megfelelési kényszer. Ok, akkor: 2 hónap elég idő. Ne parázz. ha ő ezt rajtad akarja leverni, az csakis az ő problémája.
2023. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Szakitottatok. Semmi joga számon kérni.

Az új kapcsolatot ha együtt vagytok vallald fel. Neked hogy esne, ha a párod nem vállalna fel?

2023. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sz@rd le, hogy mit gondol az ex, vagy mások. Együtt vagytok, boldog vagy, senkinek nem tartozol magyarázattal, nem megcsalás történt. Ja és ahogy írta egy előző, abban nyugodt lehetsz, hogy ha bele akarja magyarázni az exed, akkor úgyis bele fogja, tök mindegy mennyi idő telt el, de ez már az ő fejében levő probléma, neked nincs dolgod vele.
2023. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tóth Gabi is csak egy napot várt, szóval ne aggódj.


Amúgy mi a búbánatos francnak kell világgá kürtölni, hogy ismét kapcsolatban vagy?

Mi se adtunk fel annó apróhirdetést a Szuperinfóban, hogy Gézának ismét van barátnője Teca személyében...


Nem lehet privátban örülni a másiknak??

2023. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Eseményre mennek együtt.

2023. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de félek tőle, hogy az exemben az merülne fel, hogy - merüljön fel benne, kit érdekel? Szakítottatok, akkor?


Nem kellene az exeddel foglalkoznod, amikor elvileg új kapcsolatban vagy már.

Gondoljon, amit akar.

2023. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem lennék olyan nővel-férfival, aki nem akarna felvállalni, meg azon kattogna, jaj, az EXE!!! mit szól a jelenlegi kapcsolatához.


Ez rhadt megalázó.

2023. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!