Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felvállalnátok ezt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállalnátok ezt a kapcsolatot a nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés

Szóval hónapok óta húzódik ez az "ügy", több mint fél éve, hogy minden nap beszélünk, egyszer találkoztunk is már, amikor meg is történt, aminek meg kellett. Most úgy néz ki, ismét találkozunk (végre!!) mert eddig sajnos nem voltak adottak a körülmények. Az ok, pedig az, h külföldi..és sajnos nem merem "hazahozni", tartok a reakcióktól és a rosszindulatú pletykáktól, ill. bízni sem 100%-ig tud(ok)tam bízni benne, (mondjuk, ha ennyi eltelt idő óta is mindennap keres, meg érdeklődik, hogy vagyok, ill. 'boyfriend'-nek nevezi magát, akk. csak nem csak 'arra' kellettem, kellek neki...bár ki tudja.)de ennek ellenére is oda vagyok érte. Kérdésem pedig az lenne, hogy ti mit tennétek a helyembe? Megpróbálnátok elfelejteni vagy felvállalnátok végre már ezt a kapcsolatot?


22/L ő 24/F



2013. júl. 26. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne vállalnám fel? Nem egy barátnőmnek van külföldi pasija, de eszük ágába se jutott nem fölvállalni.
2013. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy "külföldi"? Fekete?


Ha ilyen bizonytalan vagy, akkor ne vállald fel, hanem lapát és keress egy olyan fiút, akinél ez a kérdés fel se vetődik.

2013. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen külföldi? Mármint melyik országban él? Én simán felvállalnám. Ezen gondolkozni sem kéne. Hisz mennyivel ér többet vagy felvállalhatóbb egy magyar férfi? Szerintem itt nem az számít, hogy honnan jött. Hanem a személyisége. Nekem volt már olasz és svájci barátom. Egyikkel se volt semmi probléma.
2013. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jah, Dél-Afrika..
2013. júl. 26. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom fekete. Ismeretlenül nem akarok véleményt mondani róla, de náluk sajnos nem lehet tudni, hogy nem csak arra megy, hogy eljöhessen onnan és ide költözzön. Viszont, ha csak látogatóba jön, akkor azért egy esélyt adhatsz neki.
2013. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem.., nem az kizárt, hogy arra kellenék, hogy megkapja az EU-s állampolgárságot. Ismerem a családi hátterét, és hát finoman szólva az is megérne még egy "gyakori kérdést". Mindegy a lényeg, hogy nincsenek anyagi problémáik, és a szülei "ennek ellenére" nagyon jól nevelték, tehát ahhoz képest nincs elszállva magától, hogy honnan jött. (Inkább az a csoda, hogy velem szóba áll. O.o )
2013. júl. 26. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ez mind igaz, amiket mesél magáról, akkor szerintem nincs mitől tartanod. Bár van az a mondás, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar."
2013. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a szüleiddel, mert azt látni a soraidból, hogyan odáig vagy érte, nem tudsz reálisan gondolkozni.
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Én meg még büszke is lennék rá:) Ők legalább férfiak, nem úgy mint a magyaországi sp-hasonmások....... brrrrr.....
2013. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
amit ő elmondott az csak kb. a 10%-a annak, amit én tudok.. a többit az internetről raktam össze és így állt össze a kép, hogy ki is ő valójában.
2013. júl. 26. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!