Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik félnek nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek nehezebb a szakítás?

Figyelt kérdés
Kizárólag azokat a feleket nézzük, akik szakítottak, nem azokat, akikkel szakítottak. Azok a kapcsolatok nem számítanak jelenleg, ami pl toxic, és alig várja a szakító fél, hogy kilépjen belőle. Azokra vagyok kíváncsi, amikor van X ok, de szakít az egyik fél a másikkal, olyankor melyik nem szenved tovább?
2023. aug. 31. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Férfi
16 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
(én a férfiakra gondolok, nekik nehezebb, instant egy szakítás után jóval kevesebb lehetőségek van)
2023. aug. 31. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem nem, hanem egyénfüggő. Például egy bizonytalan, érzelmes embert jobban megvisel, mint egy nárcisztikust.
2023. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem rövidtávon a nőket, hosszútávon a pasikat viseli meg jobban. Ez csak sztereotípia. Sosem tapasztaltam.
2023. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki jobban épít a másikra. Mindegy milyen téren.. érzelmileg, anyagilag, mentálisan. Sokféle ok van, amiért emberek ragaszkodnak a másikhoz. Ha valaki túlzottan elveszti a saját függetlenségét egy kapcsolatban, sokkal kiszolgáltatottabb lesz. Nehezebben lép túl és kezd újra terveket kovácsolni. Ha az életed alapjaiban rendül meg, azt nagyon nehéz kezelni az elején, annyira elvesztetté tud tenni. De nem mindenkinek a szerelem vagy a másik személyisége a fontos. Van akinek a fényűző élet, anyagi biztonság, lakhatás, a külvilág véleménye sokkal fontosabb.
2023. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve mindeg az szenved jobban, akiVEL szakítottak, hisz őt ez akár váratlanul is erheti, még a szakitó fél valószínűleg ezt már hosszabb-rövidebb ideje tervezte. Kivétel ha egy kiderült megcsalas miatt azonnal szakít, mert akkor ő szenved jobban, a másiknak meg ott van akivel félrement.


És mindezek nemtől függetlenek

2023. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig annak nhezebb aki jobban szerette a madikat
2023. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Akit ki lett dobva, ő az áldozat.

Aki tovább szenved és e miatt és nem kezd azonnal új kapcsolatot.

Aki azonnal új kapcsolatot kezd nem szerette a másikat sosem igazán és hazudott az elejétől fogva.

2023. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek nincs talonja vagy folyamatban másik kapcsolata.
2023. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira szép lenne a világ, ha nem akarnánk mindent görcsösen nemek szerint felosztani, hanem megismernénk az embereket.
2023. szept. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni érzékenységtől, lelkivilágától függ.
2023. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!