Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok túllépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni a szakításon?

Figyelt kérdés

1 év után felkerestem az exem és hatalmas hiba volt, csak "feltéptem a sebeimet". De nyilván nem úgy jött ez, hogy csak gondoltam egyet és eszembe jutott... Azóta is minden reggel ő jut eszembe először, minden este ő jár a fejemben, és még álmodni is szoktam róla. Konkrétan próbálok ébren maradni, mert nagyon rossz emiatt az alvás, van, hogy arra kelek fel hogy sírok mert hiányzik.

Sok évig voltunk együtt és nem igazán akarok nélküle élni, nem sok értelmét látom, rajta kivűl senkim sincs, senkivel nem tudok beszélni erről se, hiába vannak új hobbijaim és a régieket is próbáltam folyamatosan, még munkahelyet is váltottam, próbáltam ismerkedni, ironikus hogy sikerült is de nem lettem jobban, az is csak arra emlékeztetett hogy nem vele vagyok hanem mással, és igy csak elment a kedvem az ismerkedéstől is.

Ha 1 év után is olyan érzés mintha csak tegnap szakitottunk volna, ennyire fáj, akkor elmúlik ez valaha?


2023. szept. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"felkerestem az exem"

Ő mit mondott, hogyan viselkedett?

2023. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt felkeresni. Valószínűleg már eljutottal a gyászfolyamat egy későbbi stúdiójába, ahonnan most visszacsusztal az elejére. Ha csak a sebeidet tépte fel, akkor gyanítom ő nem akar veled lenni. Ezt el kell tudni fogadni, nem tehetsz ellene semmit. Szakíts meg minden kapcsolatot, ne nézegesd a képeit. Ha nagyon nem megy, kérj segítséget az elengedeshez.
2023. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Találkoztunk és sokat beszéltünk

Aztán ő mondta,még aznap este, hogy találkozzunk, és elmentem beszélni vele, azt mondta nem tudja mit akar. Meg hogy gondolkodnia kell stb.

Aztán most azt mondta arra jutott, hogy próbáljuk elfelejteni egymást.

Én nem hiszem, hanem tudom, hogy ez úgy sem fog menni...

Nagyon nehéz volt amikor szakitott velem, öngyilkos is akartam lenni egyszer, egy ideig nem gondoltam rá, 1-2 hónapot, de az utóbbi hetekben egyre többet, valahogy a semmiből szép lassan visszamászott a fejembe. Most ezután nemtudom mi lesz.

2023. szept. 1. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel egy pszichológust.
2023. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Írj nekem beszéld ki, és hátha tudok jót mondani de nem ér senki annyit hogy megöld magadat.

Azért nem tudsz túl lépni mert igazi szerelem volt és nehéz felejteni.

Úgy tudsz túl lépni ha nem gondolsz rá és pl a barátaiddal töltesz időt.

2023. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!