Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy szakításon?

Figyelt kérdés
Szakítottak velem. Semennyit sem tudok aludni, nincs étvágyam, fáj, görcsöl a gyomrom, és ha erre gondolok akkor nagyon rosszul érzem magam. Márpedig nehéz nem erre gondolni. Mennyi idő mire el tudom felejteni? Mit tehetek az ellen hogy ne gondoljak folyton erre, és ne érezzem ilyen sz*rul magam?

2022. aug. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom. En mar 2,5 honapja szenvedek egy olyan ember miatt, akiben hatalmasat csalodtam, teljesen osszetorte a szivem, pedig csak 6 honapot jartunk, de ugy ereztem,hogy vele leelnem az eletem.


Sok ido lesz mig jobban fogod erezni magad, de eld meg a fajdalmat. En majdnem minden este sirok, de utana jobb.

Probalj meg enni, en mar 6 kgt fogytam, 3 naponta ettem par falatot,azota szar a gyomrom is.


Most johetek a kozhellyel,hogy az ido segit, de csak az fog.

Az elso kapcsolatomat 2 evbe telt feldolgozni, soha tobbet nem akarok ennyi idot elpazarolni egy pasira. Egyik sem eri meg.

2022. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van erre instant megoldás.


Próbáld lekötni magad valamivel, de ne nyomd el teljesen az érzést. Se beleragadva dagonyázni, se erőszakkal elfojtani nem jó a fájdalmat.


Ha úgy érzed, jót tenne, beszélj valakivel, akiben megbízol. Néha az is segít, ha valaki szimplán meghallgat, és melletted áll.


A testi tüneteket meg érdemes egy idő után komolyan venni. Ha nem is kívánod, egyél valami könnyű, finom kaját, és esetleg próbálkozz enyhe, növényi alapú nyugtatóval. Nem mindig van erre szükség, de ha nagyon érzed, hogy az egészségedre megy a dolog, az nem játék.


Amúgy meg nincs más, mint elviselni az érzést. Sokáig tarthat, de sosem örökké. Amikor úgy érzed, enyhül, fontos, hogy ne tépd fel újra és újra a sebet. Ne pörgesd a beszélgetéseket, ne nézegesd a képeket, ne írj rá stb. Lassan el fog múlni.


Persze ezeket saját tapasztalatból mondom, nem szentírás a szavam.

2022. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fogd fel úgy, h. az a szar alak nem érdemli meg, h. bánkódj miatta, egyszerűen nem ér annyit.


ha kínzod magad, azzal olyan, mintha legitimálnád a történteket, h. igen, megérdemelted, h. így bánjon veled.


tiltsd le mindenhonnan, sírd ki magad, és ennyi.

nem érdemli meg, h. szenvedj miatta.

2022. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológussal.
2022. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet, kérdező?
2023. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm kérdésed. Kellett pár hónap mire túltettem magam a dolgon, de amúgy valamilyen szinten van annak jó oldala is hogy így alakult, lett egy csomó időm, amit pl arra használok hogy suli mellett dolgozok, bár az tény hogy az emberi kapcsolataim kb maradtak a béka feneke alatt azóta is. Ezen nyilván lenne még mit dolgozni 😅

Így utólag nézve a dolgokat az jó volt az egészben, hogy rengeteg mindenre rávilágított amit eddig rosszul gondoltam, és ez szerintem egy jó dolog, bár az kellett hozzá hogy ez megtörténjen, amit viszont nyilván sajnálok.


Köszönöm egyébként mindenkinek a válaszokat, így több mint fél év után 😅

2023. máj. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!