Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak még hogy túllépj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés
Valóban úgy éreztem, hogy ő az igazi, elhagyott 2 hónapja. A legfájdalmasabb, hogy 1 hónapon belül már szexkapcsolata volt mással, ráadásul olyannal, aki semmiféle effortot nem helyezett a nőbe, na de a lényeg. Edzek, eljárok barátokkal, ismerkedek, produktív vagyok, hobbijaimnak élek, tanulok új dolgokat, most majd megint megyek vissza egyetemre, viszont egyszerűen mindig ő jár a fejembe, nézem reggel, hogy mikor van fent, hogy mikor volt fent utoljára, este nézem, hogy elérhető e stb... Nagyon nagyon szeretném elfelejteni, tiltsam le? Csak ez jut már eszembe... Ismerkedéssel az a bajom, hogy nekem a lelkem erre még nincs készen. 24F
2023. szept. 2. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim, akik tudják a storyt, azt mondják sokkal jobb lesz nekem egy ilyen nő nélkül, mert nem érdemel meg engem. De ennyire jó színész lett volna több mint 2 évig...? Nem a szavaira adtam, hanem a tetteire, valóban úgy tűnt, hogy a nagy Ők vagyunk egymásnak.
2023. szept. 2. 15:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálj az iskolába munkába hobbiba menekülni én is ezt tettem.


Én le is tiltottam, hogy ne beszéljek vele mert az sem segíti a gyógyulást te is tegyél így töröld a chat előzményeket mindent. Hidd el ettől jobb lesz.


Úgy néz ki hogy ez a kettő 2 a mágikus szám az ilyen nőknél.

Engem is kidobott majd 5 nap múlva már bele is ült egy másik f*-ba akivel már akkor kezdte építeni a kapcsolatot mikor még velem volt xd.

2023. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálam nem így volt, tudom, hogy hűséges volt mindig is, és nem más miatt lépett le, de attól még szar, hogy gyorsan talált mást... ez idegesít csak egyébként.
2023. szept. 2. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd elfelejteni, de közbe nézegeted reggel/este.... Ez olyan, mint hogy szeretnék leszokni a cigiről, de reggel/este rágyújtok. Kérdés: mikor múlik el a függőségem? Válasz: így soha!
2023. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, ilyenkor nagyon nehéz. De a 4-esnek igaza van. Vagy ne neézegesd vagy töltsd le legalább átmenetileg! Természetesen kitartást!
2023. szept. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak az idő tud segíteni. Az én közelemben is most történt ilyen. "Drága" húgom megcsalta a párját 7 év és egy eljegyzés után kb 2 hete és azóta már talált magának dugópajtit, de a közös lakásból még nem költözött ki. Azt a jó tanácsot tudom neked is adni mint a húgom volt párjának. Ne akard visszakapni, ne nézegesd semmilyét, szabadulj meg mindentől ami hozzá köthető, és idővel halványodni fognak az érzések. Egy idő után pedig teljesen elmúlnak. Jobb lesz neked nélküle hidd el. Te is meg fogod találni azt aki önzetlenül szeret és semmiért sem adna fel téged. Ő lesz az igazi, a Nagy Ő.
2023. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm <3
2023. szept. 3. 11:08
 8/8 A kérdező kommentje:
letiltottam végül. mindennap nézegettem, hogy lesz e új ismerőse, mikor van fent esténként, vajon mit csinálhat. jobb így azthiszem, így már biztosan nem tudom nézegetni sem. fáj, de talán idővel jobb lesz így
2023. szept. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!