Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom nem áll ki mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem áll ki mellettem a gyerekével szemben, de nagyon szeretem. Teljesen tanácstalan vagyok mit csináljak. Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen konfliktusok vannak a gyerekkel?
2023. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El akar vàlasztani minket, megszabja mikor találkozhatunk, mindenbe beleköt, kikezd engem.
2023. júl. 15. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem áll ki melletted, akkor nem szeret.
2023. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek, hogy így tudja manipulálni a párod?
2023. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18
2023. júl. 15. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 14éves lányom van és második feleségem.

Mint mindennek, ennek is két oldala van. Te mit tettél hogy elfogadjon?

Elmentetek valahová bandázni? Közös kettesbenes program volt?

Beszélgetsz vele? Próbáltad megnyitni?

Próbáltad neki elmondani, hogy tudod mit csinál, de akkoris a párod lánya és mindig kedvelni fogod bármit is tesz? :)

(Csak azért írom ezt, mert egy emberhez mindig hozzá fog tartozni a gyereke, már ha normális)

2023. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Esetleg nem az ő territóriumukon legyen a randi!

Vegyél ki egy lakást vagy hotelt, ott nem lesz kifogása a gyereknek a randi ellen, mert akkor nem az ő nyakára jársz.

2023. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eleinte olyan időszakra időzíteni a randikat, hogy ne legyen veletek a "gyerek", hanem épp a másik szülőnél legyen láthatáson vagy diákmunkán vagy bárhol haverokkal. És akkor nem lesz neki sem kifogása az ellen, hogy néha ott vagy, mert nem minden kettesben a szülőjével töltött időt veszel el.
2023. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Ma ezéet nem kezdünk használt pasival! Máskor NE kezdj gyerekes pasival! Szívesen
2023. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még szereted, nemsokára gyűlölni fogod. Ha a gyerekkel szemben nem melletted áll, akkor a kapcsolatnak vége.
2023. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!