Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha nem érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzem magam nőnek a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Szakításon gondolkodok, egyszerűen azt érzem hogy mint nő nem vagyok elég jó a páromnak. Dagi vagyok, amit egy vitánál fel is hozott persze nem szó szerint de ez volt a lényege.

Meg néz más lányokat ami engem eddig nem is zavart..

De most azt érzem hogy az érdek húzza felém, sem mint a nagy szerelem..

Az apró becézgetések elmaradtak, most már csak a kritika maradt.. Mosok, főzök, takarítok. És azt érzem az egykori énem szépen lassan elveszik. Dicséretet nem kapok, meglepni nem lep meg. A buliba más nőkkel előbb táncol mint velem. De közben mondja hogy szeret. A szív harcol a józan ésszel..



2023. szept. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben nem tudjátok megbeszélni és változtatni a helyzeten, én is a szakítást javaslom. Leírás alapján ez nem egy párkapcsolat, max dugópajti.
2023. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked fontosabb a kapcsolat, azért teszel bele többet. De ha nem kapsz semmit, miért csinálod?
2023. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég ott kellett volna hagynod. Én az alapján amiket leírtál, nem dumàlgatnék, hanem dobnám..
2023. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért táncol mással?
2023. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy férfit.
2023. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, már jóval korábban szakítani kellett volna. Ne várj rá,a férfiak úgysem akarnak kiszállni a kényelemből önként. Penderítsd ki, hozd rendbe magad és keress egy normálisat.
2023. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és keress egy férfit, aki tényleg Téged szeret!
2023. szept. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ba.szd ki a pi.csába. Mellette már sosem fogod nőnek érezni magad.
2023. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Miért, annak akarod magad érezni? Akkor viselkedj és néz ki úgy.
2023. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

9. Te mekkora egy bunkó, paraszt vagy. Azt sem tudod hogy néz ki, te kis incel..



Kérdező,ha sportban vagy étrendben kell diéta, keress nyugodtan. Én már csak a munkával fogyok, a hoemonjaimat is rendbe tettem. Eddig is kapós voltam, sok embernek tetszem a párom mellett, de ez az új életstílus adott egy pici önbizalmat. Előzőleg nekem is hasonló kapcsolataim voltak. :/

2023. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!