Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alaptalan féltékenységet hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalan féltékenységet hova tegyek magamban? Ez miatt folyamat rettegés a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

A féltékenykedő fél szemében persze nem alaptalan feltekenység.

A másik szemében aki szeret imád hű es korrekt, viszont az.


A féltékenykedő hajlamos nem komolyam venni a másikat ilyenek miatt es kifelé kacsintgatni a kapcsolatbol(amit maximálisan letagad)


Így a másik fél folyamat rettegésben él hogy amiert a párja nem bízik benne, így a párja el akarja hagyni, vagy lecseréli, nem tart ki mellette mert elítéli hogy nem valo normalis kapcsoatra. A valoságban viszont de.


Leegyszerűsítve:

Az egyik azt feltételezi a másikrol hogy kapcsolatra alkalmatlan, neki nem felel meg.

A másik ez miatt nem győz bizonyitani, de az elso fél semmit nem hisz el.


Így sanszos a szakítás ugy, hogy teljesen ártatlanul van elhagyva vki.(az elhagyó fél szerint meg igenis "bűnös")

Az ártatlan hogyan dolgozza ezt fel?



#féltékenység méreg
2021. aug. 15. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt is szakítottam. Hogy dolgoztam fel? Szabad vagyok érzéssel. Nem kell bizonygatnom semmit és nincs több veszekedés. Mesés érzés.
2021. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell ezt körmondatokban 30 sorban leírni?

Aki ok nélkül féltékeny, az kuka, kár őt győzködni. Nem rólad szól, hanem arról, hogy magával van baja, hogy ő kevés.

Amennyiben minden buliba elmész, és bárkivel tekersz akár a csak a parketten, akkor nem vagy áldozat, hiába ez csak szórakozás.

2021. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De nekem ő jelenleg a mindenem.nagyon szerelmes vagyok.

Hogy nem lehet hinni egy szerelmes nőnek? A vak is látja rajtam ill.mindenki csak a saját párom nem.

Vagy azon is agyalok amugy hogy ő lehet engem nem akar es csak kifogásokat keresne?

2021. aug. 15. 16:55
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer mondd meg neki, hogy ezzel fog elveszíteni, ha észérv nem elég, akkor pszichológus, ha nem ismered fel, hogy vele van baj neked is. A kapcsolatotok a szemetes körül létezik, hamar ki lesz dobva.
2021. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt helyből visszadobná, hogy en fogom őt elvesziteni ha en nem fejzem be meg hazudgálok ossze vissza, es ismerjem fel h velem van a baj.
2021. aug. 15. 17:34
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Dokira van szüksége. Vicc nélkül.

Ez egy komoly mentális betegség.

2021. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De még a dokinak is megmagyarázná hogy van alapja az meg rá is bólintana.


Mindent úgy magyaraz meg hogy arra SENKI nem mondaná hogy haver, nincs igazad, a csajjal semmi gond.


Még a pszichologus is csak neki bólogatna

2021. aug. 15. 18:30
 8/17 A kérdező kommentje:

Pelda.

Feloldottam vkit, aki anno nyomult rám. De olyan vonalon amin amugy nem is beszéltunk soha. Aztán visszatiltottam. Egy üzenetet sem irtam sőt nem is remlik az sem minek oldottam fel. Sőt erdekes az hogy akkor lett vissza letiltva amikor en nem is voltam azon a platformon. Igy arra is gyanakodtam hogy lehet a baratom oldotta/tiltotta vissza hogy mubalhe legyen. Elvileg nem tudja a kódom, gyakorlatilag meg lehet tudja. Ezen kiakadt hogy őt vádolom azzal hogy a telomban van.


Annyi remlik csak hogy aznap mikor fel lett oldva a srác, a párommal veszekedtunk(mert kikacsintgat a kapcsolatbol, de tagadja). De abszolut nem erdekel a srac, ha fel is oldottam lehet csak raneztem es ennyi. De azt sem tudom azt is minek.



A barátom annyit mondott hogy "feloldottad a srácot? Fel." Nincs több kérdése.


Meg "ja persze te a telefonhoz se ertel"

Meg, "ha majd en is ezt tenném hogy csajokat oldok fel.." azaz már itt fenyeget!


Én meg győzködöm már megint mint mindig hogy de nekem ő kell plusz az a srac meg amugysem erdekel, ha más érdekelne is, akkor sem az a srac kéne etc

Es folyamat aggodom megint hogy túl van e ezen, minden rendben van e.


Elmondja igen rendben van.

(De nála valszeg ez a mondat megy akkor is, azaz ezt akkor is mondja, amikor marhara semmi nincs rendben)


Ha ezt elmondja Bárkinek hogy en feloldottam egy korabban rámnyomulo tiltott srácot, akkor egytol egyig Mindenki bólogatna, hogy igen, ez red flag, meg anyámkínja. A csaj megbizhatatlan.



Szóval minden ellenem szól úgy, hogy amugy a valódi hunyó az lehet ő maga...

2021. aug. 15. 18:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Szakíts! Min agyalsz??
2021. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hagyd már. Hülye vagy, ha maradsz.
2021. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!