Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felrúgnátok a kapcsolatotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrúgnátok a kapcsolatotokat ezért?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha nagyon megtetszene valaki (mindegy, hogy férfi vagy nő) képes lennél szakítani a pároddal?


Esett már meg veled ilyesmi?


Hogyan mérlegeltél és mi lett hosszútávon?



2023. szept. 11. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Véleményem szerint ha ennyi kell ahhoz, hogy szétmenjen egy kapcsolat, akkor az nem is volt igazi kapcsolat, hanem mondjuk kizárólag fizikai előnyöket felsorakoztató, szimbiotikus egymás mellett élés, egymás testének kényelmes, rendszeres használata, stb. A kulcsszavak között felsorolt szerelemnek (mármint a valódinak) nem sok köze van hozzá.
2023. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, volt már ilyen. Kétszer felrúgtam mindent, akkor 20 és 23 éves voltam. Egyiket sem bántam meg mert mert az egyikből 3 éves kapcsolat lett, a másikból pedig házasság. Házasságban családdal is megesett, de ez már sokkal nehezebb helyzet, mert nem csak rólam szól. Az elsőnél hatalmas csalódás lett, de én léptem volna. A másodiknál már nem akartam lépni.
2023. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

"Zaciba vágnád mindenedet + hitelbe vernéd magad, hogy a monalizát nézegethesd a híd alatt?" Kb ez a kérdés....


R u mad bro?!

2023. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyi elég lenne csak a gondolathoz is, akkor biztos hogy nem is szeretem a társam.


Olyan nem volt hogy csupán külsőségek miatt rugjam föl a kapcsolatot, olyan viszont igen, hogy a másikat alkalmasabbnak találtam egy kapcsolatra, vagy jobbnak gondoltam magamhoz.

De az ilyen más miatt szakitasnak sosem lett túl jó vége, előbb-utóbb velük is szakítottam, ha nem is egy újabb miatt, hanem mert meguntam, elegem lett,vagy nem tudtam feldolgozni a miatta történt szakítást.

N

2023. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A "megtetszés" édeskevés ahhoz, hogy valakivel összejöjjek, pláne egy kapcsolat kárára. Nem mondom, hogy tök lényegtelen lenne a külső, de egy párkapcsolat nagyságrendekkel több, mint valami felületes tetszés.
2023. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Soha. Miért rúgjak fel egy jól működő kapcsolatot ahol minden működik, ahol jól érzem magam és aminek lehet jövője, egy olyan bizonytalanért, amiben csak az újdonság varázsa ígér valami más érzést?

Az megint más ha rosszul működik egy kapcsolat és a felek is rosszul érzik magukat. De egy biztost egy bizonytalanért soha.

2023. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ki az az okor, aki felrugja a mukodo kapcsolatat egy szep ember miatt? Mennyire kell ehhez zokninak lenni?
2023. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Talán az akinek nem jól működő kapcsolata van és beleszeret másba
2023. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy nagyon-nagyon intenzív fellángolást éreztem valaki iránt. De tudtam, hogy el fog múlni, csak ki kell bírnom. Tudtam, hogy nem éri meg ezért kilépni egy amúgy jó kapcsolatból. És így is lett. Azóta is ebben a kapcsolatban vagyok, és nagyon örülök hogy nem dobtam el azt az embert akit a világon legjobban szertek egy kis átmeneti izgalomért.
2023. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha már ezen gondolkodsz és itt kérdezed, eleve nem jó a kapcsolatod! Mérlegelj. Mit vesztesz ha kilépsz a kapcsolatodból, valmint mit nyerhetsz az újjal.
2023. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!