Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő volt elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt elfelejteni az első komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve asszem, hogy szakítottunk. Volt egy időszak amikor egyáltalán nem gondoltam rá, de manapság vele álmodok, sokszor eszembe jut és rettentően hiányzik. F

2023. szept. 9. 16:12
 1/9 zol56 ***** válasza:

Kb 3 év.

Utana is sokat eszembe jutott, de tudtam már másra gondolni.

2023. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En nem tudom. A szerelem helyét fájdalom váltotta fel. Ma is a fájdalom maradt belole meg, ha rá gondolok, hogy nincs velem, meg hogy vége lett meg amugy is vége lenne ha össze is jönnénk megint meg minden sz r ha ő eszembe jut.


Szóval ez már így marad órökké. Azota több barátom szerelmem is volt a többi annyira nem számít. Veluk is szerelem aztán vége de nem volt egyik sem olyan meghatározó mint az első igazi.

Hanem az utolsó pasi még az aki emlékeimben van de őt nem nehéz elfelejteni mivel q szex nem is volt jó vele pl. Csak szerelemből voltam vele semmi másbol. Igy az annyira nem is baj hogy vége mégha a szivem fáj is.

2023. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
15 év alatt sem sikerült....
2023. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 ev volt, de van, hogy a mai napig almodok vele, pedig mar reg nem érdekel es nem is gondolok ra.
2023. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig tartott és szerintem azért mert idióta voltam és elrontottam. Bűntudatom volt sokáig hogy megbántottam..mert visszagondolván ő volt az akivel teljes életet eltudtam képzelni.
2023. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bő 1,5 év.

N

2023. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Két hete ért véget az első, komolyabb, 3 éves kapcsolatom. Annyira átvert és, mint kiderült annyit hazudott, hogy úgy érzem két hét elég volt túltenni magam rajta. Rájöttem, hogy nem elveszítettem valakit, hanem szerencsére megszabadultam egy olyan személytől, aki később tönkre tette volna az életemet


26F

2023. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát olyan egy hónap, mert utána egyből jött a következő.


A másodikat viszont 7 hónap, az jobban megérintett, mert ő szakított velem és nagyon egyedül voltam hagyva a semmi közepén, nem számítottam rá.

2023. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag fél perc, amíg végigolvastam a másik nőnek szánt szirupos szexüzenetet.

Véletlenül küldte nekem (észre sem vette :D), ott, abban a pillanatban kiábrándultam belőle és csak megvetést éreztem felé.


Félév múlva már új kapcsolatom volt, és minimálisan sem érdekel az exem.

2023. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!