Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 hónappal szakitas után túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónappal szakitas után túl korai még ismerkedni?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk, de már előtte se működött a kapcsolat, a szakitas előtt 2-3 hónappal.

Már lezártnak érzem magamban a dolgot, nek hiányzik nem gondolok folyamatosan rá. Ő is tullepett rajtam, neki már új párja van.

Nyitott lennék az ismerkedésre de mégis azt érzem, hogy nem e túl korai és nehogy megbánjam. Normális ez?

2.5 évig voltunk egyutt.

27/N


2023. szept. 13. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy érzelmileg lezártad-e már magadban. VAgyis, ha rá gondolsz, nem vált ki érzelmeket belőled, semleges, egy emlék kb. Ha tényleg így van, akkor nem korai.
2023. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed, hogy neked még idő kell, akkor hagyj időt magadnak. Mindenki máshogy dolgozza ezt fel. A fontos, hogy túl legyél a régin mielőtt jön az új
2023. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai igen. Én sosem értettem, hogy hosszú idő után hogy tud valaki egyből új kapcsolatot kezdeni. Exemnek is lett másfél hónap múlva, miközben szakításnál meg nagyon mondogatta, hogy mennyire szeret.
2023. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én exem egyébként 1 hét múlva már együtt volt a nővel.
2023. szept. 13. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én január óta most érzem hogy benne lennék egy komolyabb kapcsolatban, eddig kizártnak tartottam. Engem őszintén megviselt a szakítás, hiába volt jó döntés. A pasik pedig ha egyből másik nőre ugranak, általában így gyászolnak, bármilyen szarul is hangzik. De az sosem tart sokáig. A nők hamarabb tudnak túllépni ilyeneken, legalábbis ezt tapasztalom. Jó válasz erre nincs talán. Sok sikert Neked, bárhogy döntesz. 29f
2023. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon korai lett volna,én most tartok négy hónapnál és csak most eszmélek rá,hogy nála mennyivel jobb pasik vannak körülöttem...

Szóval,ha vannak még kételyeid,akkor inkább nyalogasd kicsit a sebeidet!

2023. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem egy 5 eves kapcsolat után két héttel már együtt volt mással, szóval semmi sem lehetetlen :D
2023. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!