Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek butaság 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság 18 éves kor alatt randizni, ismerkedni? Van értelme? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lány iskolatársamba már két éve, és gondolkodom, randira hívjam-e? Ám belegondoltam, hogy ő (15) még három, én (16) pedig még két évig járok iskolába, aztán nagy eséllyel főiskolára/egyetemre megyünk az ország különböző részeire, így ha most össze is jönnénk, két év múlva nagy eséllyel szakítanunk kéne. Ti hogy gondoljátok?

2014. aug. 4. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
most ugye csak ez egy vicc?
2014. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az nm határozhatod meg hogy mikor legyen vége lehet hogy ez hét mulva szakítanátok de az is lehet hogy a feleséged lesz majd az iskola nem a dologra
2014. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy egyaltalan egyutt lesztek 2 evig?
2014. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 16 éves fiú vagyok, és feleslegesnek tartom. A legtöbb fiútól különbözöm. Hogy miben?

Nem tartom létfontosságúnak a szexet ( még ) és mivel én nem is kockáztatnék, felesleges a barátnő.

2: időt vesz el. Így az életből, és minden másból. Természetesen nyári szünetben, amikor rá érek, ez nem okoz gondot, de pl.: iskola időben eltereli a gondolataidam a tanulásról ( holott így is csak 4-es tanuló vagyok ).

Egyenlőre felesleges.

2014. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerelem önmagában nem egy rossz dolog, ha viszonozva van, az igazi szerelem nem veszi el a gondolataidat. Amíg valaki így áll hozzá, hogy jaj elveszi az időmet, addig valóban nincs ennek értelme. Én amikor 16 voltam nem gondolkodtam ilyenen, rengeteg szabadidőm volt, találkozgattam egy fiúval és össze is jöttünk. Mindenkinek a saját döntése, hogy mikor kezd nemi életet élni, köszönjük mi olyan fiatalon meg is voltunk nélküle egész sokáig. Inkább arra fektettük a hangsúlyt hogy egymást minél jobban megismerjük, nem kapkodtunk el semmit. Szerintem nem kell a tizenéves középiskolás gyereknek visszafognia magát, jó az ha ismerkedik a másik nemmel, mondjuk én nem randinak mondtanám ezeket, hanem találkozónak, de szerintem nicns ezzel semmi gond. Mi akkor mondtuk ki, hogy együtt vagyunk amikor már csak egy év volt vissza a suliból, aztán ő elment egyetemre, de nem szakadt meg a kapcsolatunk, szóval ha 2 évig együtt tudnátok lenni, akkor szeretnétek egymást annyira, hogy kitartsatok. Utána meg mehetnél utána esetleg ugyanabba a városba :) De ez még nagyon messze van, élvezzétek csak a középsulis éveket! :)
2014. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a barátommal úgy jöttem össze, hogy egy év után valszeg elmegy külföldre tanulni, nem ment, azután arról volt szó, majd ha befejezi az egyetemet megy el, messze, végül abból is csak azt lett hogy nem messzire, csak annyira hogy hétvégente vissza tudjon jönni, eltelt még egy kis idő és most ott tartunk, hogy 3 éve vagyunk együtt, és mindketten ugyanabba a városba fogunk tovább tanulni. Összejöhet vele a dolog, vagy nem, de próbáld meg mert az élet erről szól, hogy kockáztatunk, csak van aki többet van aki kevesebbet. Te ezzel ha mást nem tapasztalatot nyersz, vágjatok bele.
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En nekem baratom nyolcadikos most fog elmenni sulinkbol es megis osszejottunk... sztem nem kene eszerint donteni hogy elmentek...
2016. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!