Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kell szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell szakítani?

Figyelt kérdés

Buta kérdés, tudom. Eddig egy hosszabb kapcsolatom volt, ahol velem szakítottak, de azt se mondanám klasszikus szakításnak.

Most új kapcsolat, én érzem azt, hogy vége. Ami hátráltat, hogy nagyon szeretem, és azt látom rajta, hogy én vagyok neki az igazi és képtelen vagyok sírni látni és összetörni a szívét. Ráadásul előjelei sincsenek, mert látszólag nincs probléma, arra számít, hogy majd megházasodunk, gyerekeink lesznek, stb.


Hogy kell ilyenkor erőt gyűjteni? Hogyan kell egyáltalán szakítani? Hosszas monológban fejtsem ki mit gondolok és finoman utaljak rá, hogy itt vége? Vagy egyből a lényegre? Esetleg kérjem ki a véleményét arról, ami miatt szakítok, hátha ő is ezt látja jó útnak és így könyebb lenne?


2023. szept. 14. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor döntsd el hogy beszélgetni akarsz vagy szakítani.


Mert ha a problemaid sorolod meg mentegetőzöl, azzal a másik ugye reagál es se füle farka hosszu feleslegesség egész.

2023. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyből a lényegre. Finoman, de határozottan.
2023. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás az az hogy akkor is mész ha a másik fejen áll is. Nem èrdekel hogy érdekli e a problémád, a nyafogása, nem kényszeríted önvádra és hogy neked akarjon csicskulni es megoldani a TE problémáid, nem vagy kíváncsi arra mennyire epekedik utánad vagy bőg, nem hízlalod ezzel az egódat, és sajnálod le a másikat hogy sír mert elhagyta egy félisten, nem agyalsz hanem lelépsz korrwkten röviden egyenesen es nem hagysz kapukat nyitva hogy reménykedjen.
2023. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ghosting
2023. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem egy másik fél miatt szakítasz akkor biztosan vannak indokaid. Ezeket próbáld le írni egy papírra és azokat is ami miatt maradnál. Nézzed át mindkét listát és utána döntsél. Ha tényleg le akarod zárni a kapcsolatot akkor elmondod miért és elköszönsz. Van aki nem szeret indokolni csak annyit mond, hogy köszönök mindent és eltűnik egyik pillanatról a másikra.

Életemben 3 alkalommal szakítottam, abból az egyik egy magcsalás volt, ott nem tököltem sokat, közöltem a párommal, hogy lebuktak és adtam neki 1 napot hogy elhúzzon a fenébe. A másik kettő elég nehezemre esett, az egyiknél jó 3 órát beszélgetünk mire mindketten arra jutottunk, hogy jobb lesz nekünk külön. Volt bőgés, az egyik esetben még a váza is repült, a nők ilyenkor szeretnek dobálózni, néha még verekedni is, így adják le a feszültséget.

Férfiként a szakítások után mindig egy kocsmába vezetett az út, nekem ez a módszer működik. Egyet kell értsek azokkal akik azt írták, hogy meg kell szakítani a kapcsolatot az exeddel, amíg egymás életében maradtok nem lesz vége a történetnek, lehetőleg minden kapcsolatot meg kell szakítani, de nem feltétlenül egyik napról a másikra, mindkét félnek rendbe kell tenni az egzisztenciáját, új lakást kell keresni, rendezni kell a vagyontárgyak sorsát és utána nem nézni vissza.

Az utolsó szakításom 12 éve volt, azóta csak 1 raktak ki engem, szóval szerencsére nem kell ezt a tortúrát túl gyakran átélnem, mert nem kívánom senkinek.

2023. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!