Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is érdemes emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is érdemes emiatt az igénytelenség miatt szakítanom vele?

Figyelt kérdés
Tegnap jött be a pasim a szobába,és hatalmas pis...a folt volt az alsóján. Előtte nap,leült mellém a székbe,és a golyói meg oldalról kilógva rálógtak a szék ülő részére. Harcoltam már ezek miatt a dolgok miatt vele, de nem változtatott. Én a szakításban látom a megoldást,mert ez már igénytelenség. Legyek ott mellette a mosdóban,ellenőrizni,hogy hogyan rakja rendbe magát? Nem akarok bébiszitter lenni. Másnak is volt/van hasonló gondja a férjével/pasijával?
2023. aug. 17. 10:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt ilyen gondom, mert nem szoktam igénytelenekkel kavarni.
2023. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez igénytelenség, és ha nem akar változtatni rajta, akkor neked kell a sarkadra állnod. Nem kell az anyjának lenned. Keress egy felnőtt férfit :)
2023. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Volt, az előző pasim pl nem takarított. Rájöttem, hogy azt se tudja, hogy kell. Nagyon szerelmes voltam, nem szakítottam ezek miatt, inkább megtanítottam rá, meg együtt csináltuk nagy kínszenvedések árán.

Testi higiéniával még nem voltak gondok. Én szakítanék, ha igénytelen lenne a saját higiéniájára, ez gusztustalan.

2023. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsére nem volt ilyen gondom korábban senkivel sem.


Viszont, ha ő maga nem akar változtatni ezen, te sem fogsz tudni.

2023. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Eleve el sem kellett volna vele kezdeni semmit. De legkésőbb az első esetnél lelépni. Amúgy az sem értem, ha ilyen igénytelen, egyáltalán hogy tudtál hozzáérni 1x is?
2023. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
5: mégis honnan kellett volna tudni az első randinál, hogy a golyója majd rálóg a kapanéra, és foltos a gatyája?
2023. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen,utolsónak igaza van. Talán beleláttam akkor? Vagy láttam előre a jövőt? Ha így lett volna, akkor szóba sem állok vele. És ráadásul lakva ismerszik meg valaki..
2023. aug. 17. 10:21
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szakíts vele!
2023. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

"pis...a" simán leírhatod hogy pisa, kiengedi a szűrő. Ha meg disztingváltan akarsz fogalmazni, akkor lehet vizelet a kifejezés. Ha mindenáron a pisa szó kell, de mónika show-san szeretnéd "kisípolni" akor pi.a, vagy az a betű helyett lehet @, tehát pis@, vagy pi.sa ez a szűrőn is tuti átmegy, bármelyik trágár szó esetében. De az, hogy egy sor pontot csak úgy random beledobálunk a szóba rendesen zavar. Nem értem miért is jó ez. Vagy miért használják egy szomóan így. Szerintem nehezíti az értelmezést, szemben bármelyik másik megoldással.

A kérdésre válaszolva, engem zavarna, már csak azért is, mert, akinek nem gond, hogy hugyos a gatyája, gondolom az se gond, ha hátul szaros, vagy épp a keze hugyos, aztán azzal eszik, fogdos összemindent. Ezeket a dolgokat óvoda környékén megtanulja az ember normálisan kezelni. Én szakítanék, mert se az nem fér bele, hogy ez valakinek normális legyen, se az, hogy leszarja, amit kérek tőle.

2023. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
En se jottem vopna ossze ilyennel. Az igenytelenekrol már elsőre is latszik hogy azok.
2023. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!