Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos indok amiatt szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos indok amiatt szakítani, mert emberileg szereted a másikat, de szerelem, szenvedély már nincs?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőség összeköltözni is, de úgy érzem nem tudom meglépni ezt most (munkát, várost váltani) így, hogy ilyen a helyzet. Egyébként szeret és tényleg ezen kívül, hogy ez van bennem, nincs más probléma. De 2 éve távkapcsolat, hétvégente találkoztunk és úgy érzem valami már hiányzik. Félek ilyen érzésekkel egy ekkora lépést megtenni. 2 eve vagyunk együtt.

TUDOM, hogy soha nem marad olyan egy kapcsolat, mint az elején, de ha már most kételyeim vannak, az elég rossz jel nem?

Olyanok válaszát kérem, akik már voltak ilyen helyzetben, és elmondjak, megbánták-e ha szetmentek stb...

"Minden nő egy idióta /semmi nem elég jó" stb kommenteket nem kérek köszönöm, azzal nem vagyok előrébb....

26/n



2023. aug. 23. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha eddig távkapcs volt de most összeköltözés lenne, lehet megváltozna. Ha nyitott vagy rá.
2023. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Azért is elmúlhat a szenvedély mert a hátad közepére nem hiányzik a költözés más városba, munkaváltás. Érhetnek még meglepetések a saját érzéseiddel kapcsolatban szerintem, pozitív irányba is.
2023. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A szakításra nincs jogtalan indok.

Ha valakivel nem akarsz már együtt lenni, teljesen mindegy, mi az oka.

2023. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért nincs szenvedély? Lett valaki más az életedben, avagy olyan keveset voltatok együtt, hogy tompult az egész? Ha gyakrabban találkoztok változik valami? Mi az ami hiányzik?
2023. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló, inkább az, hogy már hét közben az utóbbi pár hónapban kb szinglinek éreztem magam, tök egyedül a hétköznapokon stb. Valahogy megszoktam ezt a helyzetet sajnos. Meg úgy volt, hogy ő jön hozzám először X időre de most mégsem akarja.

Van olyan, akinek tetszem, de nem történt semmi nyilván, illetve nem emiatt kezdtem kételkedni hanem mar korábban :/

2023. aug. 23. 22:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én szakítottam már emiatt de nem bántam meg, mert így találkozhattam később valakivel, akit tényleg szeretek és akinél ez fel sem merül, mint opció
2023. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat egy elég romboló dolog szerintem, tuti nem bírtam volna így valakivel 2 évig...


Azt kell eldöntened magadban, hogy érzel-e iránta még valami "kémiát", szívesen csinálnál-e vele programokat, szívesen ébrednél-e mellette. Ha igen, akkor összeköltözés után felfelé ívelhet a kapcsolatotok. Most eléggé egy hullámvölgyben vagy. Hiszen még nem is éltetek együtt.

2023. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én is ezeken gondolkodom amiket írtok... Köszönöm az eddigi valaszokat!

Szerintem amiatt is félek, mert feladom a fővárosi munkámat, albérletem és nem működik esetleg a kapcsolat, akkor onnan kb nincs visszaút utána. Nyilván ha nem lennének kétségeim alapból, akkor ezen sem paráznék annyira..

2023. aug. 24. 09:26
 10/18 anonim ***** válasza:

1000x leírtuk.


Te vagy az, akinek a here pasija nem ajar felköltözni a fővárosba, eltaláltam?


Azt nem értem, hogy lehet így létezni? Már bocs, de nem fáj, hogy ennyire döntésképtelen vagy? Szedd már össze magadat!


N

2023. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!