Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A "bárcsak sosem találkoztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "bárcsak sosem találkoztunk volna" és hasonló mondatok mögött mi áll? Sértettség, vagy őszinteség?

Figyelt kérdés

Nekem három exem is van (férfiak), aki mondott hasonlót. Az egyik azt mondta, hogy ha nem ismer meg, most nem fáj neki a szakítás és még az is jobb lett volna, ha meghalok, mert akkor nem úgy halok meg, hogy nem akartam nélküle élni. Az apja is mondta nekem, hogy nagyon maga alatt van azért, mert megismert engem. A másik a közös imerőseinknek mondta, hogy nagyon megbánta, hogy összejött velem. A harmadik nekem mondta, hogy bárcsak ne jött volna el az első randinkra, meg hogy bánja a perceket amiket velem töltött. Akik nekem mondták, ők szakításkor/szakítás után közvetlenül mondták, aki másoknak, ő már pár hónappal később.


Ezek igazak lennének, vagy inkább sértettség? Ha te mondtál valaha ilyet, komolyan gondoltad, vagy csak kivoltál?


Ezek a kapcsolatok fél év éskét év közöttiek voltak.


2023. okt. 2. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csalódás vagy sértettség vagy őszinteség. Vagy ezekből bármelyik kettő, esetleg mind a három.
2023. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!