Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rendben van ha nem koszontom fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ha nem koszontom fel?

Figyelt kérdés
Holnap van a szulinapja. Miutan szakitottunk fel ev utan meg eleg inteziv kapcsolat volt koztunk, leglabbis ugy havonta 2szer talalkoztunk es neha szxeltunk. Aztan osszejott egy lannyal 3 honapja. Mondta hogy maradjuk baratok meg meg talalkozzunk en mondtam hogy persze, de volt bennem egy eleg fura erzes. Most ez ugy nez ki hogy o ramirogat akar tobbszor is ha nem irok vissza, en meg eleg ritkan de akkor normalisan valaszolok neki. En nem akarom ot keresni mert hulyen ereznem magam a baratnoje miatt, emiatt azon is gondolkodom hogy egyeltalan a szulinapjara irjak... Kicsit bunkosagnak ereznem kozben nem irni...
2023. okt. 4. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van.
2023. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. Nem kéne neki válaszolnod sem őszintén szólva.
2023. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben a kapcsolatát már ha nem azt teszi.
2023. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De meg van bennem egy torodes az iranyaba sajnos es nem szeretned megbantani... Biztis vagyok benne hogy rosszul esne neki.Nekem is van egy alakuloban levo parkapcsolatom,nem szeretnek visszatancolni hozza.
2023. okt. 4. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
De ez nem fair se az párjával szemben se a te jelölteddel. Mittudomén egyszer kétszer a hónapba beleférne pár üzenet, de ha a párja/párod neheztelne érte, akkor el kell dönteni hogy a kapcsolat fontosabb vagy az ex.
2023. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha már egy szüli napi üzenet gondot okoz, akkor ott nagy baj van a fejekben. Az összes érintett résztvevőnél.
2023. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok, barátnője van, nálad is alakulóban van valami. Le kell zárni.
2023. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó ha nem köszöntöd fel
2023. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Szerintem nem férne bele. Ha már valakivel együtt vagyok, akkor illene hagyni egymás exeit.
2023. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
..mármint az* exeket. Meg nyilván egymásét is
2023. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!