Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem koszontott fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem koszontott fel nonapon. Holnap emlitsem meg ezt neki?

Figyelt kérdés

Csutortok ota nem beszeltunk, de ma megcsak no nap alkalmabol sem keresett. Rosszul esik. Szerintem mar nem is fog irni ha eddig nem irt.

Holnap ra irjak hogy pl "szia koszonom hogy felkoszontottel tegnap aranyos vagy". Ez igy jo lenne?

Valahogy a tudtara kell adnom, ha meg nem is beszeltunk napok ota, de azert no napon felkoszonthetett volna, de nem tette ami rosszul esett.

Ha valakinek van valami mas otlete legyszives irja meg. Irhat ilyen uzenetet is amit en irtam, otletnek, hogy mit irjak neki. Minden jo:)


2015. márc. 8. 18:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom :/


De boldog nőnapot :)

2015. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
inkább szakíts vele
2015. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ne ilyen "cinikus megjegyzést" tegyél. De mindenképp említsd meg neki.
2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
tök gáz... mármint a barátod. Hogy lehet valaki ekkora suttyó? Nem érdemel meg Téged. Egyébként igen, jónak tűnik amit írtál, lehet el kéne gondolkoznod azon, jó embert választottál e...
2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:D


Nem szakitani nem akarok vele...ennyiert nem..csak rosszul esett es tudnia kell hogy azert ha nem vesz semmi de annyit hogy boldog nonapot elvartam volna

2015. márc. 8. 18:46
 6/33 RRR ***** válasza:

ezt:

beléd is boldog nőnapot!

2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
Nahát, te is egy minimálbér alatt kereső, 12 órázó, kizsákmányolt gyári munkásnő vagy, akit nem képvisel semmilyen szakszervezet? Mert a nőnap értük lett megalkotva. Ha nem vagy az, akkor fogd be az arcod és ne picsogj olyasvalami miatt, ami nem érint te ostoba luvnya.
2015. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell ez a mubalhe?! En azt se tudtam, hogy ma van, ilyen marhasagokat kar fejben tartani. Te felkoszontotted ferfi napon? Mert igen, olyan is van!

L

2015. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
műsorszünet a minimaxon?
2015. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A lenezo valaszokra nem vagyok kivancsi.
2015. márc. 8. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!