Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellene? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Nem tudom mit tegyek, ez már nem az első eset.

Figyelt kérdés

A párom más nőkkel írogat társkeresőkön, illetve női ismerőseivel is írogat (hogy velük pontosan mit, azt nem tudom, de nem sok jót sejtek). A társkeresőkön többnyire flörtöl és találkákról írogat, de tettlegességig még nem ment el a dolog, úgy érzem, talán azt nem tudná megtenni velem. Többször volt már ilyen, hogy lebukott ezzel, látta, hogy mennyire bánt és megígérte, hogy nem teszi többet.


Sajnos nekem nincs rendben az életem, stresszes a munkám, családi problémák stb. Emiatt már pár hónapja alig volt köztünk intimitás, én egyáltalán nem kívánom a szexet, és nyilván ez hiányzik neki. De engem akkor is bánt, hogy más nőkkel írogat, engem megalázva, a hátam mögött. Szakítanom kéne, vagy ez teljesen "elfogadható", hogy ezt teszi? Hiszen én nem elégítem ki bizonyos vágyait. Nem sok férfi bírná hónapokig így. De én sajnos lelkileg nem állok egyáltalán úgy, hogy egyáltalán gondolni tudjak rá, és ezt ő is tudja...


Költözésben is vagyunk éppen. Nem tudom, mit tegyek, hiszen én alapból az életben sem vagyok boldog, ő sem boldog igazán a kapcsolatban emiatt. Nem tudom, hogy ha rendben lennék lelkileg, akkor is ezt tenné-e velem, vagy egyszerűen ő olyan ember, aki nem bír egy nő mellett megállapodni. Az utóbbi is simán lehetséges, mikor rendben voltak köztünk a dolgok, akkor is írt másoknak...


Mit kellene tennem? Rengetegszer elnéztem már, mert okolom magamat is emiatt. De lehet, hogy ennek már semmi értelme... Viszont a szakítás nagyon nem lenne egyszerű.



2023. okt. 6. 03:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek személyesen, legalábbis nem hiszem. Férfiként írom: Biztos hogy egy ilyen kapcsolatnál jobbat és egy ilyen párnál sokat jobbat érdemelnél. Bocsi, de egy kicsit nekem olyan egyikőtök sem nőtt még igszán fel. Szerintem igen, szakítanod kellene, de nyilván Neked kell eldönteni, és egyelőre úgy néz ki, hogy Te nem fogsz szakítani. Te dolgod.
2023. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos az életkörülmények miatt sem egyszerű. Egyedül nem tudnék fizetni egy albérletet, hiába van másodállásom is. A szüleimhez nem tudok visszamenni. Konkrétan senki nincs mellettem, se anyagilag se lelkitámaszként. Terveztük a jövőnket, jelenleg költözésben vagyunk, sokat költöttem én is az új lakásra. Velem úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne. Nem érti, miért távolodom el, de nekem már nincs kedvem megjátszani, hogy minden rendben. Tudom, hogy ha le is ülök vele beszélgetni erről megint, akkor se jutunk előrébb. Nem az első eset ez már. Ami a durva, hogy ha én tenném ezt vele, valószínű egyből kidobna és megbeszélni sem akarná. Pedig egy kapcsolatban mindent meg kell beszélni, még akkor is, ha végül szakításra kerül sor.


Az a baj, hogy egy ilyen döntést nem könnyű meghozni, pláne ha az ember nem tudja, hogy mi lesz majd ezután.

2023. okt. 6. 20:24
 13/14 anonim ***** válasza:

A naivitásnak mindig megfizeti az ember az árát. És te nagyon naiv vagy. A figyelmeztető jelek adottak voltak, és te nem hallgattál rájuk. Ez ha sértő, ha nem, teljes mértékben a te hibád. Olyan emberben bíztál meg, aki nem érdemes rá. És ez nagyon is egyértelmű volt mindig.

Sok választásod nincsen. Tovább tűrsz, vagy lelépsz bármi áron. Te döntesz. És egyik sem fog következmények nélkül maradni. Abban ne reménykedj, hogy ő változtatni fog. Nem fog. Egyszerűen ilyen típusú, akinek szüksége van mások figyelmére is rajtad kívül. Természetesen lehet várni a csodát, hogy hátha. Lehet egyszer sok idő múlva mégis megunja a folytonos nőzést, pláne ha ráakad egy olyanra, aki mellett valóban képes lesz változtatni. Vagy totál kiég és beéri akàr veled is végleg. De addig te még nagyon sokat fogsz szenvedni mellette. Ezt kell végiggondolni, hogy tényleg ez kell neked, vagy inkább megadod az esélyt annak, hogy megtaláld azt az embert, akinek valóban csak te kellesz. És nem hajkurászik másokat melletted.

Én az utóbbit választanám. De én erős jellem vagyok. Ilyen szituban soha nem maradnék, mint te, 1 napra sem. Nekem az az elvem, hogy akinek egyedül ennyire kevés vagyok, annak nincsen helye az életemben, semmilyen körülmények között sem. Nem illünk össze. Az élet meg túl rövid ahhoz, hogy elpazaroljam egy méltatlan kapcsolatban. Ettől az egyedüllét is milliószor többet ér.

A lakásra költésről ha vannak számláid, akkor próbáld követelni tőle, hogy fizesse ki, ha megmered lépni a szakítást. És tanulj az esetedből, mert bőven van mit.

2023. okt. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De hidd el még kell hoznod ezt a döntést. Barátok, család, valaki csak tud segíteni?
2023. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!