Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellene? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Nem tudom mit tegyek, ez már nem az első eset.

Figyelt kérdés

A párom más nőkkel írogat társkeresőkön, illetve női ismerőseivel is írogat (hogy velük pontosan mit, azt nem tudom, de nem sok jót sejtek). A társkeresőkön többnyire flörtöl és találkákról írogat, de tettlegességig még nem ment el a dolog, úgy érzem, talán azt nem tudná megtenni velem. Többször volt már ilyen, hogy lebukott ezzel, látta, hogy mennyire bánt és megígérte, hogy nem teszi többet.


Sajnos nekem nincs rendben az életem, stresszes a munkám, családi problémák stb. Emiatt már pár hónapja alig volt köztünk intimitás, én egyáltalán nem kívánom a szexet, és nyilván ez hiányzik neki. De engem akkor is bánt, hogy más nőkkel írogat, engem megalázva, a hátam mögött. Szakítanom kéne, vagy ez teljesen "elfogadható", hogy ezt teszi? Hiszen én nem elégítem ki bizonyos vágyait. Nem sok férfi bírná hónapokig így. De én sajnos lelkileg nem állok egyáltalán úgy, hogy egyáltalán gondolni tudjak rá, és ezt ő is tudja...


Költözésben is vagyunk éppen. Nem tudom, mit tegyek, hiszen én alapból az életben sem vagyok boldog, ő sem boldog igazán a kapcsolatban emiatt. Nem tudom, hogy ha rendben lennék lelkileg, akkor is ezt tenné-e velem, vagy egyszerűen ő olyan ember, aki nem bír egy nő mellett megállapodni. Az utóbbi is simán lehetséges, mikor rendben voltak köztünk a dolgok, akkor is írt másoknak...


Mit kellene tennem? Rengetegszer elnéztem már, mert okolom magamat is emiatt. De lehet, hogy ennek már semmi értelme... Viszont a szakítás nagyon nem lenne egyszerű.



2023. okt. 6. 03:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A másik pedig az, hogy ő meg engem nem tud támogatni megfelelően a problémáim megoldásában, nem nyújt igazán támaszt, úgy érzem, egyedül vagyok a problémáimmal. Mindig azt mondja "hát én ezzel mit tudok csinálni? Unom már ezt hallgatni." Így hát magamban tartom és magamban őrlődök, pedig nem azt kértem, hogy oldja meg helyettem a dolgokat, csak hogy támogasson és legyen mellettem, de hallgatni se bírja, ha beszélek neki ezekről.
2023. okt. 6. 03:40
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Amíg úgy állsz hozzá, hogy a szakítás nem lenne egyszerűbb, addig semmit ne tegyél. Maradj benne, aztán nézzed, ahogyan megaláz. Ha rendben van a kapcsolat, akkor is ezt csinálja veled, amint írtad. Ezek szerint ez kell neked, csak ne legyél egyedül 5 percig sem. Megváltozni nem fog, hiàba szeretnéd. Ennyit nem ér a kapcsolatotok számára. Tűrjed tovább.
2023. okt. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem ment el ezekre a találkozókra, az az alkalom hiánya miatt van, nem azért, mert hűséges, de szerintem kb. 100%, hogy megcsal(t). Ebből már nem lesz jó házasság, család, kapcsolat soha. Teljesen feleslegesen vesztegeted az idődet.
2023. okt. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, szakítanod kellene és sürgősen. Csak nem tudom, hogy ez negfog-e történni. A nőknek, legalábbis a nagy többségüknek nem kell az a férfi, aki igazán szereti, vagy legalábbis nem tudja megbecsülni., mert az unalmas. Ettől függetlenül nagyon szemét dolgot művel a pasid. Igen, tényleg szakítanod kellene és tényleg rohadtul természetesen minden emberben, nőben és férfiban is van hiba. A lényeg: Igen, szskítanod kell, sürgősen.
2023. okt. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyikőtöknek se való ez a kapcsolat. Ha én se tudok a férfinek semmit nyújtani, ő se nekem akkor nincs miről beszélni.
2023. okt. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

O narcisztikus tipikusan.


Mezd ezeket es felismered.



[link]

2023. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod? Társkeresőkon írogat?

És még nem dobtad ki?

2023. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én úgy gondolom, hogy egy hagyományos, monogám kapcsolat, meg a társkeresőzés egymást kizáró tényezők.

De amúgy... nem egyedi jelenség. Volt olyan hölgy ismerősöm, akinek hiába volt komoly kapcsolata, mániákusan társkeresőzött, és persze mindezt próbálta nagyon béna, és átlátszó érvekkel magyarázni. (Ő csak barátkozásra használja a Tindert; máskor meg azt mondta, hogy csak önbizalomnövelésre használja. A valóság meg az, hogy azért, mert egy R1B1.)

2023. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az egyik ok, amiért "benne ragadtam" ebben, hogy igazából szinte csak ezt tapasztaltam meg a férfiakkal kapcsolatban. Írogattak másoknak, nem bírtak leállni a másokkal való flörtöléssel. Én már valahol beletörődtem, hogy a férfiak ilyenek. Nem mindegyik, de a kivétel ritka és én nem hiszem, hogy találnék olyat. Ennél csak rosszabb kapcsolataim voltak.


Egyébként a párom nem nárcisztikus. Most csak kiemeltem, hogy mi az, amiben hiányt érzek, amiben nem támogat. Igazából ő a saját problémáival se képes igazán szembenézni, elfojtja őket, és mikor elkezdem neki mesélni, hogy mi az, ami engem bánt éppen az életemben, akkor a tehetetlenség érzése miatt ideges lesz és már csak annyit tud mondani rá, hogy "ezzel nem tudok sajnos mit csinálni, mégis mit tegyek, nem kell állandóan hangoztatni". Tipikusan olyan, hogy inkább kerüli a problémákkal való szembenézés.


Egyébként szeret, igyekszik a kedvemben járni. De sajnos nem tart ott az életben, hogy meg tudja érteni a helyzetem és nem tudja, hogy hogyan kéne kezelnie. Nyilván rossz neki, hogy nincs köztünk az ölelésen kívül semmi, nekem is rossz, hogy ilyen szempontból nem tudok nyújtani neki semmit jelenleg.

Nem arról van szó, hogy abszolút semmit se tudunk nyújtani egymásnak. Akkor már nem lennénk együtt. Én a fennálló problémát írtam csak le.

Viszont tudom, hogy így nem fog megmaradni a kapcsolat, ahogy most van. Sajnos úgy érzem, ez változni nem fog már, mert volt olyan, hogy amikor minden rendben volt köztünk, akkor is írt másokkal és nem csak az időjárásról.


Nem tudnám elképzelni, hogy megcsalt már ténylegesen, bár semmi sem kizárt. Én úgy érzem, hogy szeret, de mégsem becsül engem igazán. Hányszor látta már, hogy amiatt sírok hogy mit ír másoknak, akkor azt láttam rajta, hogy megbánta és megígérte, hogy többet nem tesz ilyet. Azt mondta, hogy csak a figyelem hiányzott neki, egyébként sosem csalna meg. Itt én is hibás vagyok, mert valóban sokszor nem adtam meg neki a megfelelő figyelmet, de hát sokszor magamra sincs időm figyelni...

2023. okt. 6. 14:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd el, lesz jobb hidd el. Kettesnek igaza van.
2023. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!