Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is járt úgy, hogy konkréta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt úgy, hogy konkrétan annyira megváltozott az exe szakítás után, hogy megkérdőjelezte azt is, hogy egyáltalán ismerte-e őt valaha?

Figyelt kérdés

Mostmár kb fél év telt el és úgy érzem majdnem teljesen túl vagyok a volt barátnőmön, már más lányokkal is ismerkedek, nekem is kinyílt újra a világ. Eleinte is nehéz volt, az exem nem könnyítette meg, nagyon önzőn viselkedett a szakításkor kb semennyire nem vett engem figyelembe, hogy min megyek miatta keresztül, r'bis képek, kiírta milyen boldog "best summer ever", folyton bulizott, ismerkedett másokkal nagyon hamar stb. Nyilván le se sz'rta, hogy eshet ez nekem, letiltott mikor beszélni akartam vele, összevesztünk és azóta tényleg nem beszélünk többé. Akkor tűnt fel nekem, hogy mintha kicserélték volna.


Viszont nemrég mesélte egyik barátom, hogy feldobta neki az exem a tiktok (én ugye kikövettem mindenhonnan) és el sem hitte, hogy ez ő. Akkor persze ránéztem és nagyon ledöbbentem. Konkrétan ilyenek vannak, hogy egy másik tiktokos lányt szid, lerondázza stb, közben büszke magára, hogy toxikus és hogy aranyásó meg nem adja le a szintet, magát isteníti meg illegeti magát, minden videóba van valami r'bancos megmozdulás vagy mellkidobás meg pénz így pénz úgy, pár hete azt is hallottam hogy az utcán "megtépték" egymást valami másik csajjal de akkor nem hittem el de már simán... Nagyon alja.


Na most ez a lány soha sem volt ilyen, ő egy halál aranyos, normális, jókedvű, vicces már már naív kis csaj volt, a pénz??? Soha sem érdekelte, ha drága helyekre vittem is feszélyezve érezte magát, kb könnybe lábadt a szeme, hogy bánhatok vele ilyen jól, nem érdemli meg, ne költsek rá ennyit, ő ezt sosem tudná viszonozni stb. Tök aranyos volt, törődő, le se lehetett vakarni. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, semmi rosszat sem tudnék mondani rá, a semmiből dobott ki, senki sem értette az ismerősi körünkből miért mert annyira összeillettünk és végig úgy tűnt mennyire szerelmes. Aztán persze kiderült, hogy irogatott neki az exe (aki úgy bánt vele mint egy darab sz'rral és kidobta őt) a többi történelem és már nem is érdekel, nyilván csak póték voltam neki, ha nem is így van én így fogadtam el, így nekem könnyebb.


Viszont nem fér a fejembe, hogy miért változott meg ennyire, bizonyos barátait is lecserélte újakra akik rossz hatással vannak rá, ilyen 17 éves fiúkkal lóg (ő is kb úgy viselkedik hiába 22) a stílusa is megváltozott ilyen proli lett vagy nemtudom.


Most vagy az van, hogy végig nekem tette magát és ez a valódi énje, nem értem hogy lett ez egy tök értelmes jószívű lányból akinek tök jó tervei meg ambíciói voltak ez(gondolom már azt is hanyagolja),

aki lesüllyedt erre a szintre. Már ha találkoznék vele azt se tudom miről beszélgetnék vele... Full más nagyon durva, ha most ismerném meg biztosan nem akarnék tőle semmit max egyéjszakást képei alapján.


Lehet hogy ennyire félre ismertem valakit? Vagy végig félre vezetett? Én biztos, hogy nem ezt a lányt ismertem vagy szerettem meg, ezt az érzést nem tudom hova tenni.


2023. okt. 16. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Majdnem megsajnáltalak és akkor jött ez a max egyéjszakást szöveg. Jobb helyeken nem fekszenek össze lenézett nőkkel csak egyéjszakásra se.
2023. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. okt. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!