Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja véget ért egy kapcsolatom,mert a másik fél kedvelt,de már nem szeretett.Sajnos azóta is nagyon sokat gondolok rá,és mindennap egy naplóba leírom az érzéseimet.Ki írom magamból a gondolatokat,de mindig nagyon sokat álmodom vele, még mindig szeretem a szívem mélyén,de túl akarok lépni és nem tudom mit csináljak,hogy elfelejtsem..Mindent kipróbáltam ,de egyszerűen még mindig hiányzik és még mindig szenvedek.

2023. okt. 22. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, ha tovább tart mint egy akkor ajánlatos pszichológus.
2023. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Millio meg egy olyat találjatsz aki nem szeret ha már te ilyenekbe vagy szerelmes🤣

Akkor a bőség zavara van

2023. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez volt. Nekem ráment elég sok idő erre. Utólag azt mondanám magamnak, hogy nem szabad reménykedni. Kb fél nap alatt tudomásul lehet venni, hogy akkor most ez ennyi volt, továbblépünk. Ennyi. Fölöslegesen vesztegettem el rengeteg hónapot a semmire.

Hasznos dolgokat is csinálhattam volna, csak akkor épp nem volt ötletem ilyenekre.


A lényeg, hogy szabad vagy, menj tovább, lesz egy sokkal jobb. Ezzel az illetővel előbb-utóbb kuka lett volna a kapcsolat, mert kiderült, hogy nem szeret. Egy jobbat kell találnod. Csak ilyenkor sajnos nagyon könnyű a langyos pocsolyába dagonyázni, és gyötrődni. Tudnék mesélni... tök fölöslegesek ezek a körök. A továbblépés a megoldás, de ehhez el kell jutnod arra, hogy elfogadod ezt a helyzetet és hiszel abban, hogy lesz hasonló karakterű személy, aki viszont szeret. Itt ez volt a probléma, hogy nem szeretett. Te a karakterét szeretted. Ilyen típust találsz még, nincs ilyen hogy egy igazi létezik.

2023. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!