Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rendetlenség miatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendetlenség miatt szakítani?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és világ életemben szétszórt, művész típus voltam. Művészettel is foglalkozom. Az élettarsam sokat hagy egyedül, nem beszélget velem, és amikor kérem hogy segítsen pl ablaklt pucolni, cserélje ki az égőt, nem teszi. A padló mindig tiszta, el is van mosogatva mindig, de a ruhákkal hadilábon álltam mindig. Nem szekrényben tartom őket a hálóban, habem ruhainasokra terítem ki a megszáradt, frissen mosott ruhákat. Élettarsam alig van otthon, én pedig ahogy írtam, szétszórt vagyok. Rám mindenért rám szól, de az hogy ő pl dobozokat halmoz fel pont a bejárati ajtóval szemben (valaki bejön, ez a látvány fogadja) az sosem zavarta. Azt mondta igénytelen vagyok (a könyvespolcom, íróasztalom, a művész kellékeim mindig pikk pakk rendben vannak) és látványosan nekiállt takarítani, ablakot pucolni (de amikor én kértem segítsen nem segített) fürdőt takarítani, és a külvilágnak azt mondja lusta igénytelen vagyok. Volt egy hagyományos porszívónk, az kerekes, könnyű fajta. Azzal rendszeresen takarítottam, porszívóztam. Nagyon sovány vagyok, azt elbírtam húzogatni mert könnyű volt. Erre a megkérdezesem nélkül vett egy álló porszívót, a másikat pedig kidobta! Mondtam ez az álló porszívó nekem nehéz, nem bírom tartani, a régi hagyományos jobb volt, az könnyű volt. Mondta majd ő takarít vele. Kb 3-szor ha felporszívozott azzal. Én döprök minden nap, de ugye az nem helyettesíti a porszívót. A külvilágnak megint mi jött le? Ott a drága álló porszívó, és lusta vagyok takarítani. Élettátsam pedig szakítani akar velem, mondván takarítanis is neki kell, én egy lusts igénytelen nő vagyok. Jogosan szakít velem?
2023. nov. 4. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogni, miért fájna neked, ha szakítana veled. Biztos fiatal vagy még, majd utólag úgyis rájössz, mikor hibáztál (mikor összejöttél vele).
2023. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb ha szakítunk, mert olyan helyzetekbe hozott takaritásilag mások előtt, hogy igazságtalannak tartom. Aztbaz embereknek nyilván nem mondta el, hogy amikor segitséget kértem nehezebb házi munkakban akkor nem segített, (soványapn van amit fizikailag nem bírok megcsinálni) vagy hogy kidobta a porszívót amivel gond nélkül tudtam porszívózni, és azt hiszik, hogy az a sok doboz az ajtóval szemben is az én művem.
2023. nov. 4. 09:39
 3/23 A kérdező kommentje:
Oh és azt vágta hozzám, senkinek nem mondta hogy lusta, igénytelen vagyok, mert akik nálunk voltak, azok ezt mind látták.
2023. nov. 4. 09:40
 4/23 A kérdező kommentje:
Amikor kidíszitettem a lakást karácsonykor, akkor hogy megint mi ez a sok xar? Hihetetlen.
2023. nov. 4. 09:44
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

szerintem nem kár érte, szakítás után dolgozd fel a dolgokat, adj magadnak időt és ha készen állsz keress normális pasit.


sovány kedves csajnak tűnsz, aki csak a ruhákat tudja nehezen kezleni amúgy meg takarítasz megteszed ami tudsz ez tök + jellemre vall, és ha a leendő pároddal majd 50/50% ban megoszátok a házi munkát akkor veled nagyon könnyen ki lehet majd jönni. az a durva, hogy hozzád hasonló korrekt lányt keresek de nem találok! szólva gyorsan lesz sokkal jobb pasid mint a mostani!


Sok sikert 😊

2023. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. nov. 4. 10:05
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy a ruhákkal, ruhás szekrénnyel mindig ugy voltam, sosem éetettem hogy a szépen kimosott kivasalt ruhát összehajtogatva a szekrénybe teszik, aztán amikor előveszik, benne van a hajtogatás éle, és emiatt újra vasalás. Dupla munka. Nyilván a legtöbb ember ezt teszi, én meg ahogy írtam: kisimitva a kimosott ruha szobainasra egymásra rakva. Külső szemmel biztos nem egy megszokott látvány ezt elismerem. De hát az meg a halóban van így.
2023. nov. 4. 10:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akasztós szekrény kellene akkor neked, vagy ilyen ruhaakasztó görgős, ha elfér valahová, vagy a polcos szekrény helyére elfér, ha azt eladod. A pasid meg idióta, van aki alig várja hogy igénytelenezzen másokat ok nélkül is, na az ilyet kell messziről kerülni. Bár aki ilyen, az ha nem tud igénytelenezni, lekrváz passzív agresszíven, vagy elmebetegez. Szóval az igénytelenezéssel jól is jártál, bár lehet a másik kettőt is már mondogatja a hátad mögött. Dobd ki.
2023. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úgy állítja be, hogy ő a mártír, és legyek hálás hogy eddig elviselt.
2023. nov. 4. 11:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mivel magyarázta hogy kidobta a régi porszívót? Nem tetszett neki a külseje? Vagy mozgássérült és nem tud lehajolni? A porszívót amúgy sem mindenki szeme előtt kellene tárolni hanem pl a szekrényben. Hihetetlen hogy kidobta azt amit szeretsz, vagyis nem hihetetlen mert ismerek ilyeneket, csak érthetetlen miért csinálják.
2023. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!