Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok költözni a férjemtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok költözni a férjemtől a kisfiammal, nálatok hogy történt mindez, nagyon nehéz volt? Nincs segítségem sajnos, nálatok hogy reagált a ferjetek /feleségetek ? Ha válás lesz belőle azt se bánom

Figyelt kérdés

Annyira rendetlen hogy már nem bírom. Nagy az udvar es annyira szegyelem már, a vasakat stb nem tudom összeszedni, mindent szét dobál, plusz a házban is csak egyedül csinálok mindent.

A vitatkozások(veszekedések)is azért vannak mert vagy folyton vmit dolgozik (az udvaron)

vagy éppen fulladunk meg a rendetlenségtől és már nincs erőm takarítani.


Ha kitakarotok vhol akkor oda gyujti a majd vmikor kelleni fog dolgokat, es a munkasruhakat mindenhova ledobja.

Természetesen nem dobhatok ki semmit, a lényeg kisgyerekkel nem bírom ezt is csinálni+ dolgozni.


Nem bírom a rendetlenséget, és ezért költözök.

Szerintetek?


A házban amiben lakunk az külön történet, mertmegvasaroltuk a szüleitől, amit természetesen örökségként írtak a férjem nevére.

Úgyhogy én úgysem kapnék semmit, hiába a pénz stb beleinvesztálva.


"Csóré seggel" költözni kisgyerekkel nagyon nehéz lesz?


Majd felépítem vhogy az életem, biztos nem lehetetlen, segítsegem a közelben nincs sajnos.


Szerintetek hülye döntés?

Nincs túl nagy bejovetelem, egyelőre éppen elég lesz, viszont majd külföldre mennék , mert korábban voltam már kint, ott lenne segítségem, viszont nem tudom ha ez összejönne-e mert apa sztem nem egyezne bele.



2023. jún. 28. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nehéz lesz, igen. De ha még 10 évig tűröd, akkor is nehéz lesz, csak akkor még jobban vered majd a fejed a falba, hogy miért nem léptét 10 évvel korábban.

Mielőtt bármit teszel keress fel egy ügyvédet. A gyereket csak úgy nem viheted el a bejelentett lakcíméről, csak ha már megvolt a gyermekelhelyezés és tied a felügyelet.

2023. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Szex van még?
2023. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem hinnem , hogy a rendetlenseg a baj csak..ennyire nem lehetsz rend manias?!
2023. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Én eljöttem.. és buktam mindent! Mindent! Amiért nem tudtam a fiamnak jobb körülményt teremteni Őt is! Ha jó az ügyvédje véged!
2023. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Olyan alapon nem vesznek elmgyereket hogy mert az egyiknél szerényebbek a körülmények a másiknál meg jobbak.
2023. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szolj neki előre csak amikor már le is tudsz lépni, mert ott tesz alád akkor ahol tud
2023. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyától nagyon vészes esetben veszik el a gyereket, ha drogos, alkesz és nem tud élhető körülményeket biztosítani. És a élhető alatt elég ha nem csótányos. Írtad hogy dolgozol, próbálj félretenni amennyit csak tudsz, és csak aztán lépj.
2023. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 4es miert buktad pontosan?
2023. jún. 29. 14:50
 9/11 A kérdező kommentje:
2 nincs sex mar régóta
2023. júl. 22. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed,keress egy olyan társat,aki normális

ember,férfi és apa.Van olyan ismerősöm,akinek ráadásul down-os

a kislánya, és még így is olyan társat talált,aki úgy szereti

a kislányát,mintha a sajátja lenne.

Egy ilyen férfival semmi normális jövőd nem lesz,nem ad

a környezetére,se magára gondolom..

2023. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!