Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túl tenni magamat?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt szakítottunk,de mai napig hallom,hogy ő sem és én sem tettem magamat túl.Mindennap kedvtelen vagyok,és nem is akarok tovább élni.Sokat álmodom még,hogy visszatér az életembe és újra együtt vagyunk.15 kilót fogytam nyár óta.

Van már mindkettőnknek párja,de én nem érzem azt,hogy szeretem őt,ritkán bújok hozzá és ritkán csókolom meg.Megtudtam,hogy exemnek felejtésre kell csak a lány és mégjobban elridegültem a pàromtól.

Miért nem tudom elengedni őt? Miért gondolok rá még mindennap?



nov. 16. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert nincs lo.
nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert igazából nem gyászoltad meg a kapcsolatot és őt hanem más kapcsolatban kötöttél ki. Kapcsolatfüggő vagy és végtelenül önző személy. Szakítani kéne és kiheverni az exet akár pszichomókus segítségével.
nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
És mégis miért nem vártad meg, amíg túllépsz rajta, mielőtt új kapcsolatba kezdesz? Szegény párod meg tök szerelmes beléd és azt hiszi hűséges vagy hozzá érzelmileg is...
nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha túl lépne se kéne neki a másik lathatóan. Összekapart gyorsan valahonnan vmi nyomit.
nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem meg mindig az exemet es barcsak vele lehetnek
nov. 16. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemhiába ex és ha ő téged nem szeret, vagy nem akar veled lenni el kell fogadni, mert saját magadnak ártasz. Idővel túl lehet rajta jutni, de szingliként. Úgy nem lehet, hogy párkapcsolatban vagy.
nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!