Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elítélendő, ha nem szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha nem szívesen emlékszem visza az exeimre?

Figyelt kérdés
Én nem tartottam meg egy képet sem, nem szoktam emlegetni őket, se csekkolni, se semmi. Emiatt furán néznek rám, hogy dehát ezek emlékek, meg kell tartani őket, sokak szerint gyerekes vagyok emiatt. Én meg szimplán csak lezártam a múltat és nem akarok visszagondolni rájuk, se beszélni róluk. Többnyire amúgy is inkább rosszak voltak ezek a kapcsolatok vagy semlegesek. Főleg amióta párkapcsolatban vagyok tényleg semmi szükségem exekre.
nov. 16. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Utólag én is csak egy kapcsolatomat (ill 2őt)látok csak vèresen komolynak amikrol megőriztem kèpeket.

Az első nagyszerelmek csak.

A többi pasimról mégcsak nem is hiányzik emlék meg nem is emlékek kellenének nekem egy pasibol hanem maga a pasi.

Pedig volt köztük eljegyzéses kaocs is, de akkor se èreztem azt a kapcsolatot sem igazinak mégse.(amit utolag bizonyitott is az eljegyzés bontas is)

A legutolsó párommal már képeket se csinqltam a kapcsolatban sem mert neki igénye se volt erre.. na mondom akkor ennek se jelentek semmit valszeg.


Akkor szolt csak hogy fotozzam már őt le mikor csinált vmi hülyeséget vicceset. Én meg döbbenten fotozgattam meg videoztam hogy ez komolyan magáról akar fotókat es nem rólam rólunk soha..?aztán viccelodtem is vele meg el lettek mentve küldozgetve. De amikor szólt hogy nézzem meg bekeru vmi hírekbe is ő(munkahelyi vmi altal)hát annak végképp nem tudtam örúlni. Hogy mindig csak ő meg ő van meg ö.

nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
*bekerült
nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én se hagytam meg semmit, néha eszembe jut az egyik főleg, de mint futó gondolat, nincs mögötte érzelem. Nem elítélendő egyáltalán. Annyi az egész, hogy nem értik miért vagy más, mint ők. Ítélkeznek feletted fölöslegesen. Szerintem más barátokat kéne keresned, vagy ismerősöket, esetleg figyelembe se venni őket exekről beszélve.
nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jól teszed, de nagyon szépen kérlek, ne nevezd már "ex"-nek.
nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ex kifejezésnèl nincs rovidebb. Fene se írogatja ki hogy voltbarátom. Én se.
nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartottam meg sose semmilyen emléket. Egyik exemhez sem köt tartós dolog (gyerek). Elmúltak, én így léptem tovább, hogy nem őrizgetek semmit.
nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!